Alina Pash і Zbaraski новим синглом “Sklo” анонсують неочікуваний спільний альбом

Alina Pash і Zbaraski новим синглом “Sklo” анонсують неочікуваний спільний альбом

25 квітня, Alina Pash і Zbaraski випустили чуттєвий RnB-сингл Sklo, тим самим анонсувавши спільний альбом, який вийде 10 травня. 

Сингл “Скло” зародився ще в 2020 році, як і більшість пісень майбутнього альбому. Він ніжний, інтимний, сексуальний і надзвичайно чуттєвий. “Sklo” описує близькість двох – як фізичну, так і ментальну, духовну, енергетичну. В близькості людина і сильна, і вразлива. Звідси і назва треку – “Sklo”, адже як скло можна розбити випадковим рухом, так і людину можна ранити необережним словом.
Синглом Аліна і Іван занурюють слухача в транс, рефлекцію, наповнену глибоким RnB звучанням. 

Для Alina Pash і ZbaraskiSklo” є ностальгією за минулим – за втраченою близькістю, легкістю, за іншими мріями і цілями. За часом, коли Аліна і Іван мандрували Україною, шукаючи себе, знайшовши один одного. “Sklo” є частиною спільної історії артистів.

Відправною точкою для спільної творчості стала експедиція Аліни і Івана і Карпати, де вони досліджували культуру краю, шукали унікальне звучання. Саме пісня цієї експедиції було створено фольковий альбом Alina Pash “розМова”.
Alina Pash коментує спільну роботу з Іваном так:

“Наша історія взаємодії із Zbaraski почалась у 2020 році. Тоді ми створювали музику скрізь, де б не були: писали у Львові, в душовій кабінці готелю, бо тільки там акустика була доброю для запису, недалеко від Яворова серед лісу в хатинці, де колись Іван вчився на художника, у мене в рідному селищі Буштино, в моїй дитячій кімнаті взимку, в Києві на Політесі – чай, кава, налистники, музика. Ми навіть потрапили в жахливий повінь і рятувались від зливи поблизу Криворівні, де в сумках були наші компʼютери із роками праці і це могло закінчитись фатально.”

Коментар Zbaraski:

“’Sklo’ – один з найбільш особистих треків на нашому альбомі з Аліною. Ця пісня віддзеркалює ніжність та емоційність. Наші голоси сплітаються у мінорних нотах, створюючи особливу гармонію. Під час продюсування треку я зосереджувався на тому, щоб забезпечити достатньо простору і не допустити зайвих відволікаючих деталей.”