“Алхімік в кожному з нас” – фабула нового синглу гурту  MANAMAHA

"Алхімік в кожному з нас" – фабула нового синглу гурту MANAMAHA

Новий сингл “Алхімік” гурту МАНАМАНА – мрійливий індірок сингл у дусі 00-х про людину, яка відчуває частинку Творця всередині себе і попри все йде за особистою легендою.

“Алхімік” був написаний миттєво о дванадцятій ночі. Я просто вийшла на вулицю подихати свіжим повітрям, перепочити від напруги навколишнього середовища, новин і обставин. Сіла на траву, дихала, а потім раптово почала щось наспівувати. Увімкнула диктофон і, коли зрозуміла, що це народжується пісня, зайшла додому і записала придумане на нашій домашній студії. 

Мрійливість мелодії надихнула мене на текст про Творця. “Алхімік в кожному з нас” це нагадування всім нам, що в нас є частка Творця і все в наших руках. Цікаво, що згодом до мене потрапила аудіокнига “Алхімік” Пауло Коельо, яка відгукнулася в мені кожним рядком, і надихнувшись, я швидко дописала розмовну частину про мову світу та особисту легенду. Я завжди бачу знаки Всесвіту і дуже вдячна за нашу, майже щоденну, розмову з ним. Про це я багато пишу у своєму інстаграм“, – каже фронтвумен і авторка Марина Остапенко.

Розмовні частини стали затишним островом і фішкою у творах гурту MANAMAHA, а сама пісня “Алхімік” – це нагадування слухачам про силу, яка прихована в середині кожного з нас.

“Почувши демку Марини, у якій була дуже гарна мелодія, я одразу увімкнувся у творчий процес і почав створювати аранжування. Мені хотілося підсилити легкість мелодії енергійним саундом та додати ще інструментальних хуків, які  будуть доповнювати загальний вайб пісні”, –  каже Микола Остапенко, саундпродюсер та гітарист гурту. 

Кліп був знятий одним кадром і є метафорою до справжнього життя, в якому ми кожну хвилину створюємо свою реальність.