Alona Armour випустила свій перший сингл

Alona Armour випустила свій перший сингл

15 грудня на музичних платформах з’явився перший сингл виконавиці Alona Armour «Відпусти».


Alona Armour все життя займалася музикою, але співала чужі пісні. Дівчина брала участь у телевізійних шоу в Китаї та отримала там стипендію на музичну освіту. До війни, останні три роки, співачка мешкала у Києві та її охопила атмосфера вуличної музики, квартирників і джемів. 

“Я довго не могла побороти страх і відірватися від каверів. Але, нарешті, ми з хлопцями з гурту MOLODI дистанційно створили мій перший трек. Аранжування писалося в Києві, вокал – в Торонто. “, – коментує Alona Armour.

Співачка обʼєднується з іншими українцями, вони роблять благодійні заходи, відвідують мітинги і роблять свій острівець української культури для тих, хто далеко від дому і так само чекає повернення. 

Alona Armour випустила свій перший сингл

“Знаю, що зараз всі пишуть про війну. Але цей сингл про почуття. Почуття, коли ти сумуєш не за людиною. А почуття, що ти постійно знаходишся в полоні спогадів і думок про те як було добре колись. Ти живеш у минулому, що здається більш живим та реальним ніж те що зараз. “, – додає дівчина.

Це лише перша пісня співачки, наразі в роботі ще три.

“Lyric Video було створене з допомогою архівних відео дівчат, для яких історія пісні так само близька як мені. І сподіваюсь, що для когось ця пісня стане мотивацією і саундтреком внутрішньої сили, яку має кожна людина в собі шоб дозволити собі відпустити всі спогади і рухатися далі. Навіть під час війни ми закохуємося, розлучаємося, відчуваємо сум і радість. Ми живі, тому думаю що і таким пісням теж має бути місце у плейлисті”, – говорить співачка.