alyona alyona & Jerry Heil здивували вбранням з глибокими сенсами на відкритті Євробачення

alyona alyona & Jerry Heil здивували вбранням з глибокими сенсами на відкритті Євробачення

Представниці України на Євробаченні-2024 alyona alyona & Jerry Heil здивували образами на Бірюзовій доріжці під час офіційної Церемонії відкриття Пісенного конкурсу в Мальме.

Співачки з’явились в одязі від українського бренду LITKOVSKA, який доповнювали меседжі об’єднання та відбудова. Вбрання представниць було оздоблене ключима, також ці символи alyona alyona & Jerry Heil тримали у руках.

Ці образи говорили про ще одну задачу: збір коштів на Великокостромську гімназію, на яку цьогорічні представниці збирають спільно з UNITED24, Visa та Ошадбанк. Загальна суму збору складає 10 млн гривень.

“..Обʼєднавшись ми прагнемо відбудувати зруйновану ворогом Великокостромську гімназію у Дніпропетровській області, аби якнайшвидше учні повернусь до місця, де є чудове минуле і не менш чудове майбутнє. Ми обʼєднані, і кожен з нас має наближати нашу перемогу – музикою, словом, діями! Саме тому ми обрали символом нашої місії ключ — як ніби ознака фантомного дому, який людина все ще відчуває, але вже ніколи туди не повернеться. Але все матеріальне можна відбудувати! І ми закликаємо зробити це разом — заради спільного мирного майбутнього”, – розповідають alyona alyona & Jerry Heil.

Відома українська дизайнерка Лілія Літковська, яка створила образи артисток на Бірюзовий хідник, також поділиться основною ідеєю та натхненням у створенні образів.

“…Ключі в образах, створених для Jerry Heil та alyona alyona символізують саме цю прив’язаність до рідної домівки, що закарбована в нашому серці, де б ми не були, і саме вона стане ключом до відновлення, відбудови та повернення нашого дому”, – коментує дизайнерка Лілія Літковська.

Уривок репетиції, викладений організаторами, створив справжній інформаційний фурор. Наразі відео потрапило у тренди YouTube, а його сенси обговорюються не лише українцями, але і фанатами конкурсу по всьому світу.

Вже 7 травня Україна виступить у першому півфіналі під номером 5.