Анна Добриднєва презентувала емоційну пісню “Ми з України”

Анна Добриднєва презентувала емоційну пісню “Ми з України”

Відома українська співачка та волонтерка Анна Добриднєва випустила життєствердну роботу “Ми з України”.

Це благодійний проєкт, який підтримали творчі волонтери — студія звукозапису “Govor Production” і режисерка Світлана Михайленко. 100% роялті з пісні буде направлено на допомогу ЗСУ. Тож кожне ваше прослуховування і перегляд — це потужний донат!

“Ця пісня — вдячність нашим Героям та підтримка всім українцям! “Історію пишуть звичайні люди” — слова про те, що кожен свідомий українець щодня робить надважливий внесок у нашу Велику Перемогу. Ми сильні, ми згуртовані, як ніколи. Ми — одне ціле”, — коментує Анна.

Воїн, який знявся у відео — доброволець, що з першого дня захищає Україну, служить у Добровольчому батальйоні “Госпітальєри” у найгарячіших точках України.

Зауважимо, що пісня “Ми з України” — третя композиція, яку співачка випускає за час повномасштабної війни, і роботу над якою Анна встигла поєднати з постійними благодійними виступами по всій країні та плідною волонтерською діяльністю.

Анна Добриднєва волонтер культурного фронту. Співачка свідомо залишилися в Україні, щоб бути з українським народом у найскладніші часи. Щоб допомагати та підтримувати. Від початку війни вона дала понад 100 благодійних концертів у 13 областях України, взяла участь у численних доброчинних заходах на підтримку ВПО, медиків, діток, військових і всіх мирних жителів України.