Анна Рєзнік презентує свій другий сингл “60-ї Весни Street”

Анна Рєзнік презентує свій другий сингл "60-ї Весни Street"

Інді-артистка Анна Рєзнік презентує свій другий сингл! Пісня “60-ї Весни Street” — це історія про самотність у місті.

Ми дізнаємося про події, які відбувалися з чоловіком, що мешкав на вулиці 60-ї Весни з вуст його сусідки-письменниці, яка купила будинок навпроти. Композиція покликана нагадати важливу річ: за кожним світлом з маленького віконечка, яке підсвічує вам шлях, коли ви повертаєтесь додому після роботи, стоїть людське життя, зі своїм болем чи радістю. 

Анна Рєзнік презентує свій другий сингл "60-ї Весни Street"

Тепер для мене ця пісня звучить геть інакше. Кожного разу, коли читаю новини, я розумію, що це не просто обстріл міста — це чиєсь обірване життя, чийсь біль втрати, чиєсь кохання, яке більше ніколи не повернеться додому. Наша майбутня перемога має конкретні імена. А на наступний день після терористичних актів росіян, я бачу як українці намагаються радіти життю. І у мене виникає ось цей дисонанс, як при написанні пісні: весела музика і сумний текст. Це все наша реальність”, – коментує Анна Рєзнік.

Пісня присвячена дідусеві співачки, який все своє життя мріяв побувати в Англії, але так і не зміг здійснити свій задум. Тому ліричний герой живе у вигаданій реальності, де зустрічається український текст, американський стиль у музиці й трохи англійського вайбу в образах. 

Анна Рєзнік презентує свій другий сингл "60-ї Весни Street"

Я багато разів виступала з цією піснею на різних квартирниках чи благодійних заходах, але кожного разу, ми змінювали фортепіанний акомпанемент. В голові не було звучання, на якому мені хотілося б зупинитися.  І коли я показала свої напрацювання Олегу він зміг перетворити цю пісню на щось справді неймовірне”,  – доповнила виконавиця.