Анна Трінчер випустила ремікс на безпрецедентний хіт “Бар за баром” 

Анна Трінчер випустила ремікс на безпрецедентний хіт “Бар за баром” 

Секс-символ українського шоубізнесу Анна Трінчер презентувала ремікс на нашумілий трек “Бар за баром”. Співачка продовжує підкорювати українську сцену, розкриваючись перед публікою з нових сторін. Трек “Бар за баром” набув неабиякої популярності та відгукнувся багатьом слухачам. За першу добу трек увірвався на першу сходинку загальних трендів ютюбу та наразі продовжує триматися на 8 сходинці у топ 100 на Apple music.

“Бар за баром” – композиція, що розповідає про завершення довготривалих стосунків, де почуття вже забуті, спілкування втратило свою суть, а любов, яка колись прикрашала дві половинки, перетворилась на попіл.

“Останні згадки про минулі стосунки вже адресовані вогню. “Бар за баром” це спосіб нагадати собі, що тепер ми окремі особистості: “Тепер є лише я і є лише ти – разом нас не існує”. Проте робота передає намір доводити собі, що я заслуговую на все, чого бажаю, та я це отримаю. Дякуючи собі, що в певний момент життя не втратила свою жіночу силу, мету та бажання бути почутою, я маю можливість ділитися зі слухачем своїм життям, особливо, перетворюючи його у творчість”, – ділиться співачка.

Співачка й надалі прагне дивувати слухача та відкривати йому нову себе. Вже зараз послухати ремікс на пісню “Бар за баром” можна на всіх музичних платформах.