Anthal презентує новий сингл “Синдром вцілілого”

Anthal презентує новий сингл "Синдром вцілілого"

Пісня «Синдром вцілілого» написана співаком Anthal ще влітку, але чекала свого часу аж до нині.

Anthal презентує новий сингл "Синдром вцілілого"

“Безперечно, жахи війни не оминули нікого, але, в тій чи іншій мірі, у кожного з нас траплялись думки: «Чому моє місто вільне, а десятки інших під окупацією? Чому ракета зруйнувала їх дім, а не мій? Чому я живий і неушкоджений, а інші гинуть?» Відсутність відповіді пригнічує, і може викликати екзистенційну кризу. Ця пісня спрямована на підтримку таких людей. Кожен з нас має розуміти, що на всіх вцілілих лежить велика відповідальність,  саме від них залежить відбудова України та відновлення психічного стану суспільства”, – коментує співак.

Anthal (Антон Якубовський) – вперше потрапив у поле зору масового глядача у 2016 році на шоу «Голос країни», 6 сезон. До виконавця повернулись 2 тренери, Святослав Вакарчук і Тіна Кароль, Антон пішов у команду Тіни. На проекті співак дійшов до етапу прямих ефірів, де і вибув. Після участі у «Голосі країни» Антон переїхав до Києва, де усіма можливими способами намагався будувати кар‘єру артиста, зокрема у період з кінця 2016 по початок 2017 був вокалістом гурту «StereoСонце».

Anthal презентує новий сингл "Синдром вцілілого"

Цікаво, що до Антона, фронтменом гурту був інший учасник «Голосу країни», а точніше, переможець – Ігор Грохоцький. У такому складі гурт випустив сингл «Схожий на сніг» на який був відзнятий кліп. Праця не принесла бажаного результату, і на фоні цього факту, та смакових розбіжностей хлопці прийняли рішення піти різними шляхами. У період з 2019 по 2020 роки Антон пробував співпрацювати із продюсером у комерційному поп-проекті, але доволі швидко усвідомив, що амплуа співака на корпоративах із ним зовсім не корелює. Наразі, основним видом зайнятості є викладання вокалу у Київській студії «ProVoice”. Співак доволі рідко випускає нові пісні, бо хоче писати тільки тоді, коли є що сказати.

У творчому арсеналі є EP “Стисло про головне» 2019, пісня «Новорічна» 2020 , а також два треки, присвячені темі війни росії проти України: сингл «На самоті» та інструментальна композиція «Пам‘ять» створена із колегою Дмитром Міхайловим 2022.