Антитіла завершили першу європейську частину туру. Попереду США та Канада, нові європейські міста, Австралія та Нова Зеландія

Антитіла завершили першу європейську частину туру. Попереду США та Канада, нові європейські міста, Австралія та Нова Зеландія

У лютому 2023 з початку повномасштабного вторгнення та після перебування на передовій “Антитіла” вперше вирушили з концертами за кордон. Англія, Чехія, Німеччина, Польща, Ізраїль, Франція. 6 країн, 12 міст та тисячі прихильників з усього світу.

Вперше ми зіграли концерт в Лондоні, у Великій Британії, де отримали величезну підтримку – десятки інтерв’ю, виступ на Трафальгар Сквер, сотні наших британських прихильників, та історичний момент – спеціальними гостями концерту у Лондоні стали світові зірки Боно та Едж, які спільно з гуртом Антитіла виконали пісню-присвяту всім українським матерям. 

Ми впевнені, що це не останній концерт в країні туманного альбіону і найближчим часом ми оголосимо дати туру у Великобританії.

Ми зустрічалися з українськими військовими в Німеччині, Франції, Ізраїлі та Польщі.

Вперше ми зібрали сотні наших прихильників в Тель-Авіві і рекордну кількість жовто-блакитних прапорів на наших концертах закордоном. Ми відіграли 5 великих сольних концертів в Польщі, на які наші прихильники чекали ще з 2020 року.

Ми відвідали українські школи та осередки в країнах Європи, провели зустрічі із сотнями маленьких українців закордоном, які дуже чекають повернення додому.

На наші концерти завітали прихильники з Америки, Японії, Італії, Швеції, Ірландії та інших країн, аби відкрити для себе Україну через нашу музику, аби почути нашу історію, аби ще раз підтримати Україну та українську армію.

Антитіла завершили першу європейську частину туру.  Попереду США та Канада, нові європейські міста, Австралія та Нова Зеландія

Зібрані і зароблені кошти музиканти направляють до Благодійного фонду “Антитіла“, наразі триває активний збір на Антидронові рушниці.

Наразі гурт Антитіла готується до виступу у містечку Євробачення, в Ліверпулі, який відбудеться 8 травня. Артисти стали хедлайнерами українського дня музики і зіграють повноцінне музичне шоу для десятків тисяч фанів Євробачення з усього світу.

У червні Антитіла зіграють два концерти в Україні – 16 червня в Ужгороді, та 18 червня в Чернівцях. А вже у вересні розпочнеться великий Північноамериканський тур, в якому заплановано більше 12 міст США та Канади, а також в планах артистів вперше дати концерт українських музикантів в Австралії та Новій Зеландії. Нові міста в країнах Європи теж очікуються. Нові дати – скоро.