Art Demur «Назавжди»: пісня-присвята кожному, хто пережив втрату

Art Demur «Назавжди»: пісня-присвята кожному, хто пережив втрату

Артист Art Demur презентував відео на зворушливу пісню «Назавжди», присвячену своїй бабусі та всім українцям, які втратили своїх близьких.

«Назавжди» – це лірична і водночас сповнена надії фортепіанна балада у супроводі живого струнного квартету. В ній Art Demur розмірковує над питаннями втрати, швидкоплинності часу та особливого зв’язку між рідними людьми. Ностальгічна мелодія відтворює зворушливу картину, в якій співак звертається до близької людини. Він дуже любить її та сумує за нею, але водночас готовий відпустити, бо ці почуття будуть жити вічно, незважаючи ні на що.

До створення синглу долучився відомий хорватський скрипаль та акордеоніст Мартін Кутнар, а також співачка Kulshenka (ex Panivalkova), яка стала співавторкою слів.

Art Demur «Назавжди»: пісня-присвята кожному, хто пережив втрату

«Цю пісню я присвячую своїй бабусі, а також всім українцям, які втратили своїх близьких. Їх вже немає, але вони завжди житимуть у нашій пам’яті та серцях. Моя бабуся доклалася до мого виховання та навчила мене багатьох важливих речей: вона завжди вірила в мене і мою музику, вчила бути собою і слідувати за своїми мріями. Я обов’язково пронесу цю мудрість через все своє життя», – коментує артист.

Пісню доповнює відеоряд, зйомки якого відбувалися на світанку в Києві. На обрії можна побачити знайомий Поділ, підсвічений ранковим сонцем, та безлюдний Труханів острів. Режисером та оператором відео став Нікіта Глазирін.

Art Demur «Назавжди»: пісня-присвята кожному, хто пережив втрату

За сюжетом відео, герой проходить власний шлях на самоті, але насправді весь час поруч з ним близька людина, голос підтримки якої він чує.

Артем також розповів, що від початку повномасштабного вторгнення, він працює в міжнародній гуманітарній організації Project HOPE, що допомагає закладам та працівникам охорони здоров’я по всій Україні.

Нагадаємо, що Art Demur (Артем Мурач) – учасник «Голосу країни», а також має досвід виступу на сцені Євробачення. У 2017 він виступав у якості бек-вокаліста у складі команди Австрії, а у 2022 брав участь у національному відборі Євробачення від республіки Сан-Маріно із піснею “Season Boy”.