Артистка КВІНТЕСЕНСІЯ презентує сингл “Дівчинка кохання”

Артистка КВІНТЕСЕНСІЯ презентує сингл "Дівчинка кохання"

Премʼєра дебютного інді-рок синглу артистки КВІНТЕСЕНСІЯ – “Дівчинка кохання”. Співачка написала його сама, гітарне аранжування створив бас-гітарист Толік, а саунд-продюсером став Даніїл Кривко, гітарист гурту “Жарти в сторону”. 

КВІНТЕСЕНСІЯ – сольний проєкт Вікторії Каптановської – артистки та сонграйтерки з міста Черкаси. Паралельно співачка має ще один проєкт KAVI band.

Артистка КВІНТЕСЕНСІЯ презентує сингл "Дівчинка кохання"

“Схід сонця, ось з чим асоціюється пісня. Коли сонячні промені тільки торкаються волосся. Коли ти відчуваєш спокій, але при тому хвилювання, бо ти встав так рано через те, що переповнений емоціями, і наразі вони сумні та тривожні. Але попереду ще цілісінький день і ти в передчутті щасливих моментів що будуть далі”, – коментує КВІНТЕСЕНСІЯ

Цього літа КВІНТЕСЕНСІЯ разом з командою зняли кліп, у якому використали дві локації – Художній музей та Долина троянд. Премʼєра відеороботи відбудеться 6 листопада.

Артистка КВІНТЕСЕНСІЯ презентує сингл "Дівчинка кохання"

Дебютний кліп знятий повністю своїми силами та за мінімальний бюджет, а початковий сценарій артистка написала самостійно ще взимку.