“Біль, який сьогодні відчувають закохані на відстані”: музикант Кит презентує сингл

"Біль, який сьогодні відчувають закохані на відстані"

Після повномасштабного вторгнення багато чоловіків приклали максимум зусиль, аби їх кохані жінки і дівчата були в безпеці закордоном. Деякі закохані пари не бачилися місяцями, а дехто, вже скоро, як рік. Артист Кит пережив подібну історію і висловив це у своєму новому синглі “Палаю”.

Ми іноді не можемо дати раду своїм почуттям і ця стихія, як руйнівний вогонь, знищує зсередини. Саме цей стан, дуже поетично, висловлений в приспіві ліричної пісні:

“Палаю я, коли тебе немає поряд 

Тож залиши свій погляд у моїх думках 

Палаю я, коли тебе немає поряд 

Тож залиши свій подих на моїх вустах”.

Минулий реліз “Де Ти?” здійняв справжній резонанс серед аудиторії: понад два мільйони переглядів в Reels, а на акаунт артиста в інстаграм підписалося 15 тисяч нових слухачів, які з нетерпінням чекали на новий сингл. Вже зараз артиста чекають з офлайн-виступами в багатьох містах України й навіть закордоном. Тому з кожним релізом Кит хоче перевершити минулі творчі досягнення.

“Цей сингл про кохання і сенси, які воно дає людині, зміни всередині особистості, трансформацію поглядів і втрату всього цього. Це про вогонь, який руйнує через усвідомлення безвиході, втрату себе і коханої людини. Стихія поглинає людину, забирає сили і мрії про щасливе спільне майбутнє”, — поділився артист. 

“Палаю” починається зі звуку запальнички, як символу, яким видобувають вогонь, який своєю чергою є стихійним явищем, як і почуття, які проживає людина. Над аранжуванням працював Євген Тріплов, але фінальний варіант звучання композиції дописав молодий український артист DOVI, саме їх ідеї та роботу ви чуєте в офіційному релізі.

Музична атмосфера дуже чітко продукує емоційний стан самотності й ностальгії. Напевно, багато з нас відчувають це в день закоханих.

“Цей трек також про важливість для людини усвідомлювати, що її памʼятають і люблять незважаючи на відстань, умови і обставини, які складаються в житті. Можливо дехто втратив свою любов, а дехто не може бути поруч, але в серці завжди є місце для того щастя і почуттів, яке було (а можливо і є) між двома закоханими людьми”, — говорить артист.

КИТ все більше закриває за собою нішеву музику в жанрі хіп-хоп і впевнено набирає нову аудиторію завдяки красивим релізам та злагодженій роботі команди. Крок за кроком відбувається послідовна робота, де артиста готують на більш масштабні проєкти та офлайн-концерти, а за його творчим життям та успіхами стежить все більше гравців української музичної індустрії.