Благодійний концерт до Дня Збройних сил України, де збиратимуть кошти для “Азову”, відбудеться у Києві

Благодійний концерт до Дня Збройних сил України, де збиратимуть кошти для “Азову” відбудеться у Києві.

На благодійний концерт “Разом”, де збиратимуть кошти на “пташки” нашим захисникам 5 грудня запрошують БФ YOUkraine та гурт YURA ZVONAR. Мета – дрони для 12-ої бригади спеціального призначення “Азов”.

Благодійний концерт до Дня Збройних сил України, де збиратимуть кошти для “Азову”,  відбудеться у Києві.

Хедлайнер заходу інді-поп-рок гурт “YURA ZVONAR”. Група уже близько двох років активно підтримує захисників, бере участь у благодійних заходах та концертах для військових.

“Маємо шукати креативні способи підтримувати наших бійців і такий концерт напередодні Дня Збройних Сил України – це чудова нагода”, – каже лідер гурту Юрій Звонар. –  “РАЗОМ” – це розповідь про єдність та силу. А це саме те, що об’єднує нас у боротьбі з ворогом”.

Організатор заходу – благодійний фонд YOUkraine, який неодноразово був ініціатором подій та зборів на потреби військових.

“Такої кількості різних дронів, як у цій війні, не використовували в жодній іншій. Потреба у них є у наших військових постійно. У захисників з 12-ої бригади “Азову”, яку ми підтримуємо уже тривалий час, зараз є гостра потреба у дронах, тож маємо допомогти хлопцям”, – говорить засновниця благодійного фонду Анна Мурашенко.

У програмі заходу: 

– концерт гурту  “YURA ZVONAR”

– благодійний аукціон, на якому розіграють розписані гільзи від снарядів а ще – фотокнигу Мирослава Кобилянського “Мій Маріуполь та світ довкола”. Цей військовий 7 років знімав Маріуполь з дрона. Примірник автор підписав особисто для майбутнього власника.

Коли: 5 грудня 2023, 18:30

Де: Pepper’s Club, вул. Князів Острозьких, 8, корпус 7, Київ. 

Вартість квитка = донат від 500 грн.

Купити квитки на благодійний концерт YURA ZVONAR “РАЗОМ” та задонатити можна тут.

100% зібраних коштів будуть витрачені на закупівлю дронів.  
Акредитація для медіа – тут.