Черкаська артистка PETROVOCHKA випустила баладу про війну

Черкаська артистка PETROVOCHKA випустила баладу про війну

Черкаська артистка PETROVOCHKA випустила баладу про війну

Інді-артистка PETROVOCHKA презентує баладу про війну. «Не дуй на мене, вітре» — це акустичний метафоричний трек-протест проти війни. Пісня отримала багато позитивних відгуків. Деякі слухачі вважають трек найкращим із випущених за часів війни росії проти України.

«Раніше ми чекали, поки закінчиться злива. Зараз ми вчимося танцювати під дощем. Пісня написана у перший тиждень війни росії проти України. У ній дослівно описано все, що відбулося зі мною, з вами у перші години війни і про те, що ми відчуваємо зараз…», — ділиться думками PETROVOCHKA

У пісні звучить гітара, кахон, бас та перкусія. Легкий життєствердний вайб вселяє відчуття надії. У баладі використано рядок із козацької пісні.

«У мене питали: що означає фраза «не дуй на мене, вітре, я тепер не пропаду»? Це те саме, що «собаки гавкають — караван іде». Простішими словами: ворог намагається нас знищити, а ми живемо далі, мочимо їх і разом з тим продовжуємо будувати сильну незалежну Україну. “У рясному буйноцвіті своє щастя віднайду”», – коментує рядки з пісні PETROVOCHKA.

Офіційний реліз треку на всіх стрімінгових майданчиках відбувся 3 травня. Також відеоряд на пісню можна переглянути на YouTube.

PETROVOCHKA – сольний проєкт Ані Петровської – артистка і сонграйтерка із Черкас, учасниця шоу “Х-Фактор” (2019), за плечима шість релізів, ротація на “М2” та “KISS FM”. Співпрацює із київським лейблом “Plan”. Виступала в якості інтро на сольному концерті гурту Фіолет (2019). Завдяки каверу знялась у кліпі KAZKA – “Плакала”.