Допрем’єрний показ фільму “РОЗИ. Фільм-кабаре”

Допрем’єрний показ фільму “РОЗИ. Фільм-кабаре”

21.11.2022 о 18:00, в осередку Кіноспільнота у Будинку кіно, відбудеться допрем’єрний показ фільму “РОЗИ. Фільм-кабаре” режисера Ірени Стеценко (Україна, 2021, cпеціальна згадка Премії Андрія Матросова на DOCUDAYS UA 2021)

21 листопада  – подвійне свято – день народження гурту Dakh Daughters і річниця початку Революції гідності. Цей день має бути особливим. Тому на вас чекає ця незвичайна подія.

Історія народження громадянської гідності зіграна мовою кабаре, дівчатами у білому гримі і чорних балетних пачках. 

Трагікомічний мюзикл, в якому 7 актрис відомого Київського театру Дах створили інтелектуальний фрік-кабаре бенд «Dakh Daughters», а рівно рік потому разом з багатьма українцями мусили вийти на Майдан за право жити в країні, що може бути прекрасною квіткою серед вільних країн Європи. 

Допрем’єрний показ фільму “РОЗИ. Фільм-кабаре”

У фільмі зафіксовано документальні події 2014 року, які стали початком того, що відбувається сьогодні в Україні – неймовірна єдність українського народу проти російського нападу на Україну, Європу, весь вільний світ.

Засобами музично-театрального перфомансу фільм розкриває красу та труднощі дотримання власного шляху – жінки, мисткині, громадянки. Пильно придивляючись до кожної з артисток, ми відкриємо для себе сім ролей, сім образів жіночності, сім способів бути собою і сім життєвих кредо.

Фільм створено за підтримки Українського культурного фонду.

Партнери показу: ТОВ ТВК “Перша приватна броварня”, ТМ “Моршинська”