Drum&Tuba Band — «Чую там, чую тут»: весела пісня про важливі речі

Drum&Tuba Band — «Чую там, чую тут»: весела пісня про важливі речі


Український гурт Drum&Tuba Band, який славиться своїми живими перформансами, випустив провідний сингл зі свого нового альбому з однойменною назвою — «Чую там, чую тут».

Текст пісні торкається вкрай важливих тем, які сучасні українські артисти не часто висвітлюють у своїй творчості, а саме — вплив деяких засобів масової інформації на наші думки, відчуття, реакції та власне, — життя. 

Команда гурту чітко розуміє, що окремі ЗМІ іноді  створюють хибне уявлення про те, яким має бути навколишній світ. Різні наративи, які транслюють нам з наших телевізорів, приймачів та смартфонів змушують нас думати, жити та робити те, що ми часто й не хочемо. 

«При першому прослуховування вам може здатися, що пісня має легковажний настрій, але це не так. Пісня про те, що не треба йти на ціпку стереотипів та маніпуляцій. Не варто жити в уявній медіареальності, яка дає хибні знання та суб’єктивні позиції. Меседж полягає у необхідності розширенні свідомості та важливості мати власну думку та риторику тих чи інших подій, чи думок», — розповідають автори.

Drum&Tuba Band стали окрасою нового покоління українських артистів, які створюють музику зі змістом та прагнуть змінювати наше суспільство через свою творчість:

«Ми хочемо сказати, що хоча ми й не можемо уникнути впливу інфопростіру, ми можемо та маємо бути пильними у споживанні інформації, якої зараз забагато. Кожному, треба навчитися фільтрувати інформацію, бо наш мозок — не смітник»

Хоча  Drum&Tuba Band існують з 2013 року, сингл «Чую тут, чую там» був створений в оновленому складі  — з новою вокалісткою та музикантами. Трек послужив поштовхом для нового етапу творчості, який буде зафіксований у нового однойменному альбомі колективу, що вийде вже зовсім скоро.