Дружина військового OXANA TRACH презентувала кліп на пісню «Колихала», який розірвав тренди TikTok

Дружина військового OXANA TRACH презентує кліп на пісню «Колихала», який розриває TikTok тренди

Молода співачка OXANA TRACH презентувала moodvideo на трек «Колихала», який оспівує велике питання сенсу життя та його наповнення.  

За словами співачки, пісня була написала майже рік тому. Тоді ж OXANA TRACH опублікувала демо-уривок у соцмережах. Проте момент, коли потрібно випускати композицію, відчула тільки зараз.

«Я чітко пам’ятаю стан, у якому написала цей трек – всередині була повна пустота. Тоді я  переживала не найкращий період свого життя – розставання з першим чоловіком, відсутність друзів, які роз’їхались через повномасштабне вторгнення. У ті моменти радість приносив тільки мій синочок Лев. Сидячи у своїй кімнаті на ліжку, я на одному диханні написала текст «Колихала», наче мені нашіптував її хтось на вухо», – відверто розповіла співачка.

Фідбек від авдиторії співачка відчула одразу. Заявивши, що згодом трек «Колихала» офіційно вийде на стрімінгові платформи, співачка опублікувала уривок з приспіву, який одразу сподобався слухачкам та слухачам. Користувачі TikTok відзняли на звук понад 7 тисяч відео. Серед них багато життєвих роликів, автори яких почули в словах пісні «Колихала» власну історію.

«Я отримую сотні повідомлень від наших жінок, які зараз проживають як в Україні, так і за кордоном через повномасштабне вторгнення. Вони кажуть, що мій трек надихнув їх задуматись над сенсом життя та дійсно важливими речами. Я, як дружина військового, знаю, наскільки важливо цінувати кожну секунду та хвилину життя, говорити рідним та близьким, які вони для вас дорогі», – поділилась OXANA TRACH.

У день зйомок відео, відбулася доленосна подія в житті співачки. Аби не відволікатися, перед зйомками вона поставила телефон на «авіарежим». Коли знімальний процес завершився, OXANA TRACH увімкнула телефон, в ту мить їй прийшло голосове повідомлення від коханого чоловіка, який повідомив, що він «300» і його везуть у госпіталь.

«Морально було дуже важко усвідомити те, що відбулось. Під час зйомок моєї дебютної відеороботи, коханий потрапив під ворожий обстріл… Таке не могло наснитись навіть у жахливому сні. Як тільки я покинула знімальний майданчик, першим ділом почала шукати квитки та одразу відправилась потягом до чоловіка у госпіталь. На щастя, з ним усе добре, говорить, що сильно засмутився через порвану шкарпетку, яку я подарувала, адже поранення було у ногу. Тоді я зрозуміла – «Колихала» дійсно фатальна пісня. Вона відгукнеться у серцях багатьох людей», – підкреслила виконавиця.

Музичним продюсером треку виступив DAYTON, відомий своїми треками «Намисто», «Квітка калина», KLYCH та іншими. Творцями відео стали PILOTS PRODUCTION, популярні співпрацею з Сергієм Лазановським, 7TEEN’S та іншими артистами.