Дует KUGATESSA представив сингл “Перша” та відео на нього

Дует KUGATESSA представив сингл "Перша" та відео на нього

“Перша” – дебютний сингл дуету KUGATESSA. Це історія про страх перед коханням та про травми, що повертаються разом із почуттями. Одночасно тривожний і заспокійливий голос Саші розмірковує про тривогу, що охоплює дівчину в коханні. А мелодії Богдана розфарбовують ці думки.

“Ця пісня про те, як складно довіритися комусь і повірити в кохання, коли твоє серце розбите”, – говорить Саша

“Це був певний стан про який хотілось розказати”, – доповнює Богдан.

Режисер дебютного відео — Інді Хаїт.

“Мені дуже приємно спостерігати за народженням нової хвилі в українській музичній індустрії і я щасливий бути частиною цього процесу. Мені пощастило спостерігати за тим, як створювався стильний та чуттєвий проєкт Kugatessa, і після прослуховування пісні «Перша», я одразу захотів створити для неї візуал.

Важливою складовою ідеї було обрати образ, котрий нікого не залишить байдужим. 

Я не люблю розповідати про свої кліпи, але за допомогою мистецтва шибарі ми з Сашою та Богданом вирішили одночасно продемонструвати магнитизм та згубність деструктивних стосунків.

Як тільки ми почали розробляти та розвивати ідею, кінцівка кліпу з’явилася нам сама. Мені подобається викликати подвійні почуття, ходити по лезу між дозволеним та табуйованим. Здається, у нас все вийшло”, – ділиться режисер

Дует KUGATESSA представив сингл "Перша" та відео на нього

Нагадуємо, KUGATESSA — музичний проєкт моделі Саші Кугат (вокал, тексти) та мульти-інструменталіста Богдана Кириченка (музика). Свій музичний стиль дует характеризує як експериментальний поп з поєднанням класичних та електронних інструментів, що долає делікатну межу між минулим і сьогоденням, мейнстрімовою поп-культурою та андеграундом. 

“Півтора роки тому, під час чергової модельної зйомки, я усвідомила наскільки це все марнотратство і на скільки більше я можу дати людству, ніж позування на білому фоні. Музика була в моєму житті весь час, але тепер все серйозно”, – розповідає Саша.

“Я займаюся музикою 12 років”, – додає Богдан.