Джамала візьме участь в «Танцях з зірками» у Польщі

Джамала візьме участь в «Танцях з зірками» у Польщі

Джамала візьме участь в «Танцях з зірками» у Польщі

Джамала візьме участь в «Танцях з зірками» у Польщі. Під час ефірів шоу співачка збиратиме кошти на підтримку українців, які постраждали через війну.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Джамала стала голосом свого народу за межами дому. День за днем, країна за країною, вона бере участь у благодійних акціях, концертах і телешоу, організатори яких збирають кошти для вимушено переміщених осіб, дітей та української армії. Організатори акцій та концертів, до яких долучилася співачка, вже зібрали понад $90 млн. 

Джамала візьме участь в «Танцях з зірками» у Польщі

Колаборація з POLSAT Group, що є мовником польської версії танцювального шоу, запланована на осінь 2022 року. Під час участі у 13 сезоні «Танців з зірками», Джамала спільно з Polsat Foundation проведе збір коштів для жертв війни в Україні.

«Сьогодні участь у такому проєкті для мене, перш за все, це можливість нагадати про мій дім. Про мільйони людей, які страждають, і важливість їх підтримки. Світ не має втомитися від нас. Україна не має зникнути з ефірів, допоки ми не переможемо» — зазначає співачка та авторка пісень Джамала.  

Нагадаємо, раніше цього року українська переможниця «Євробачення» була відзначена премією «За видатне лідерство артиста» Атлантичної ради США. Нагорода, яку раніше присуджували Тоні Бенету та Лайонелу Річчі, була вручена їй за боротьбу за захист української культури та самобутності.