EPOLETS повертає радикально в інший бік

EPOLETS повертає радикально в інший бік

Відомий гучними рифами, надривним вокалом іноді провокаційними текстами рокгурт EPOLETS повертає радикально в інший бік і готує реліз ЕР з акустичним, камерним звучанням.

Реліз альбому запланований на 15 березня. А перший сингл під назвою “плавить” світ почув вже 1 березня. Це дует зі інді-співачкою Shmiska, що відкриває альбом.

“плавить” – ніби поєднання Depeche mode i Lana del rey. Бархатний чоловічий вокал, мінімалістичні тріп хоп аранжування і оперні пасажі на бекі. Контраст двох дуже різних артистів народжує колючий результат.

Другий фокус трек пісня “серце”. Це легка акустична форма, в яку закладено складний діалог про прийняття смерті. Пісня доводить, що група вміє тримати увагу слухача не тільки провокаціями у текстах чи важкими гітарами, а і простими мелодіями в кращих традиціях гурту Beirut, останне добре підкреслює труба на приспіві у “серці”.

Далі глибше в альбом поринаємо разом з піснею “титанік”. як є метафорою на відчуття безнадійності. “вона” відверте, навіть інтимне признання у коханні. “злива” яка накриває кожного українця із самого народження. І закриває альбом тихий монолог прийнятої втрати близької людини у “мамо”.