FIINKA про деталі творчості та майбутні плани

FIINKA про деталі творчості та майбутні плани

Співачка поділилася джерелами натхнення та планами на реліз TikTok хітів

Ваш новий сингл «Мої гори» — присвята вашому місцю сили. Як часто ви ходите в гори й в якому форматі?

 Гори — це для мене дім в першу чергу. Я виросла в таких місцях, де гори просто видно з вікна. Тому я приїжджаю до родини найчастіше. Але походи теж люблю, їжджу літом купатися в гірську річку, я це обожнюю. Знайти якийсь новий відлюдькуватий будиночок в горах і зависнути там на декілька днів — моя історія.

FIINKA про деталі творчості та майбутні плани

З ким з артистів ви б хотіли співпрацювати?

Я не маю зараз конкретних імен. Але якби мені прийшла якась пісня і я відчула, що пасував би саме той чи інший артист для цієї  пісні — я запропоную дует. 

Напередодні «Євробачення» хочеться запитати: чи плануєте ви наступного року висунути свою кандидатуру на участь у Нацвідборі?

Якщо я знову ж таки напишу пісню і вона прозвучить для мене «як для Євробачення», то чого б й не піти ще разок!

Які у вас творчі плани на найближче майбутнє? (Альбом, сингли, виступи)

В планах випустити довгоочікувану (особливо для мене, це вже рік очікування) «Гуцулянку» з Іваном Поповичем, бо в TikTok вона віруситься і люди скоро мене «зʼїдять»!  Ще лежать, чекають декілька пісень. А так, завжди щось пишу, думаю, шукаю. Між цим маю трохи концерти та й Богу дєкувати!

FIINKA про деталі творчості та майбутні плани

Що надихнуло вас займатись музикою?

Я все життя в музиці. Завжди писала пісні скільки себе памʼятаю (це проспівати😄). Але писати на діалекті, на основі гуцульських мотивів, надихнула моя акторська діяльність і створення певного образу в моєму гумористичному ютуб-шоу «Ліжник ТВ»

Як у вас відбувається процес створення пісень?

Це по-різному: інколи приходить якийсь мотив, інколи це спочатку якийсь текст, чи фраза, що запала в голову. А потім це як стан афекту — несеться собі й раз: є пісня.

Яку роль у вашій творчості відіграє візуал?

Це точно не першочергове, але важливе.  Сенс, який я закладаю в пісні — це в першу чергу. Хоч це може бути гумор, але там багато іронії. Мені важливо заставляти слухача думати й до того всього цікавитись  діалектом. Останні пісні виходили зовсім без кліпів, але прослуховування навіть збільшились.

Яку роль відіграє бенд у ваших виступах?

На разі в мене єдина пісня, яка виконується з бендом на концертах – «Зірочки». Скоро буду виступати під супровід Івано-Франківського Національного ансамблю «Гуцулія» і це мене надихнуло створити таку концертну програму з живими гуцульськими народними інструментами. Буду працювати ще й над цим.