“Фіолет” випустили кліп про кохання на тлі війни

Фіолет випустили кліп про кохання на тлі війни

Український гурт “Фіолет” екранізував один із своїх останніх треків “Поживемо-побачимо”. Головні ролі в кліпі виконали керівниця волонтерського штабу та бойовий медик ЗСУ.

За словами фронтмена гурту, співака, письменника та організатора фестивалю “Бандерштат”, “Поживемо-побачимо” — одна із небагатьох пісень “Фіолету”, написаних після 24 лютого, яка не є прямою рефлексією на війну:

“Це щира сповідь людини з багажем років та досвіду, яка готова визнавати власні помилки, вади і боротися за щастя найближчих. Пісня, тлумачити слова котрої, мабуть, і не потрібно — кожен відшукає там свій рядок і нагадування про пережите. Для мене “Поживемо-побачимо” — це абсолютно новий рівень відвертості зі слухачем, підкріплений важливим усвідомленням того, що час у нашій країні віднедавна побіг швидше ніж деінде, і жити потрібно вже. Жити, боротися, любити”.

Саундпродюсером пісні став вже добре відомий по співпраці з “Фіолетом” Артур Данієлян. А режисерами відео — подружжя Варвари та Віталія Шевчуків. Саме вони створювали для “Фіолету” кліпи “Кохана” та “Залишимось друзями”. 

Головні герої кліпу — Оля Валянік, керівниця волонтерського штабу “Ангар”, однієї з найбільших волонтерських організацій у Волинській області та  Олексій Кушнєр, бойовий медик ЗСУ. Пара зіграла самих себе після довгої розлуки через війну:

“Ми дуже мало проводимо часу разом після початку повномасштабної війни, бо кожен знаходиться там, де є найбільше корисним, — коментують актори. — Побачитись вдається досить рідко. Так що зйомка кліпу стала ще однією можливістю побути поруч, насолодитись один одним, відчути запах коханої людини, обійнятися. В самому відео ми не грали ролі, ми щиро кайфували від того, яке ж це щастя — бути один біля одного”.

Зйомки відео відбулися у Луцьку на Батьківщині головних героїв та самого гурту.