Формація “Тиск” презентує кліп “Час” на трек з першої частини дебютного альбому гурту

Формація ТИСК презентує кліп "Час" на трек з першої частини дебютного альбому гурту


Колаборація електронної формації “Тиск” з візуал-артисткою Кріс Войтків – це психоделічна (як і все наше життя зараз), подорож людини власними “рваним та поламаним” рівнями підсвідомості. За 3D-візуалізацію світів головного героя відповідав Богдан Розумний.

Разом з кліпом “Тиск” презентують новий дроп свого мерчу. Над ним працювала команда Sneaker Mate Studio, паралельно готуючи перший повноцінний дроп свого одягу і лайфстайл айтемів.

Замовити лімітований мерч можна написати в інстаграм-акаунт “Тиск”, або придбати у фізичному магазині Sneaker Mate Studio у Львові.

“Тиск” – електронна формація, заснована вихідцями з двох полярних  регіонів України – власником вініловому лейблу Laconica – Алєксом Первухіним (Львів) та учасником субкультурного ком’юніті Some People –Антоном Назарко (Харків). Будуючи творчий міст між своїми містами, команда переосмислює британський електронний саунд, помножуючи його на прив’язки до культурного коду української електронної сцени та речитатив.  Звук “Тиску” – плавильний котел, в якому змішані грайм, брейкс, електро і герідж.