GARNA випустила зимовий реліз “А без тебе ніяк”

GARNA випустила зимовий реліз "А без тебе ніяк"

GARNA представила новий реліз “А без тебе ніяк” у стилістиці тендітної сповіді, де віра є універсальною мовою почуттів і непробивною ковдрою від пострілів у мішені людської душі.

“А без тебе ніяк” – саме з такою мантрою GARNA звертається до українців у новому релізі, який стає маніфестом віри серед полум’яного поля відчаю.

“Кожна велика історія починається із віри. Навіть коли все навколо згорає і залишається тільки попіл спогадів, вона завжди тримає тебе у своїх обіймах. І це не просто світлі сподівання, це маніфест непохитної віри серед полум’яного поля відчаю!”, – коментує співачка.

GARNA випустила зимовий реліз "А без тебе ніяк"

Десь там, за лаштунками життя, стоїть вища сила, яка завжди тримає тебе на ногах. “А без тебе ніяк”, де для кожного це незламне “ТЕБЕ” приходить в різних символах і образах: коханої людини, прожитого моменту щастя, сонячного світла…

З маленьких клаптиків найщиріших почуттів зплітається непробивна ковдра, яка закриє старі рани і не дозволить новим кулям долі потрапити у мішені людської душі. “А без тебе ніяк” – це молитва універсальною мовою почуттів, сповідь, яку кожен зрозуміє і проживе по-своєму!