GREMO презентує дебютний альбом «American Ukrainian»

GREMO презентує дебютний альбом «American Ukrainian»

До дебютного альбому артиста увійшло дванадцять треків. Частина альбому написана в період до війни, а більшість пісень, завдяки яким GREMO здобув впізнаваність в Україні – написані під час повномасштабного  вторгнення.

GREMO презентує дебютний альбом «American Ukrainian»

В альбомі “American Ukrainian” виконавець зібрав всі треки від першої пісні «Мамі», яку присвятив найріднійшій людині – мамі, до всеукраїнського хіта Скрябіна – «Сам собі країна».

За паспортом американець, за національністю білорус, а в душі справжній українець все це про виконавця – GREMO та назву альбому, в якій артист ідентифікує себе.

Він співак, актор та каскадер, який мешкає в США, але зараз перебуває в Україні, допомагаючи нашим захисникам та людям в деокупованих містах. Нещодавно GREMO їздив зі своєю командою до Херсона, привезли гуманітарну допомогу мешканцям. 

GREMO презентує дебютний альбом «American Ukrainian»

“Моя душа болить коли я бачу всю цю несправедливість щодо українців. Країна агресор РФ нищить все – людей, тварин, знищує будівлі, але якщо будівлю можна відновити, то повернути життя неможливо. І від цього болить серце у кожного. Але я вірю що добро все одно переможе, інакше бути не може!  І в той самий час я бачу, як люди підтримують один одного. Вони не втрачають віру та мрію в Перемогу.  Це дуже круто, що люди гуртуються. Добре, що ми всі разом, і ми робимо все задля нашої спільної перемоги”, – коментує співак. 

Під час військових дій в Україні GREMO написав низку пісень, які зараз актуальні в нашій країні. Одна з таких “До хмар”, створена на початку повномасштабної війни та присвячена Привиду Києва. 

А також GREMO офіційний виконавець пісень легендарного Кузьми Скрябіна. Коли співак почув пісню Скрябіна “Сам собі країна”, то вона відгукнулася йому у серці. І музикант відразу зрозумів, що трек має зазвучати по-новому, особливо зараз.

“Коли я почув пісню Кузьми “Сам собі країна”, то зрозумів, що цей трек має зараз отримати нове звучання, що пісні треба дати нове життя. Бо ці питання зараз актуальні, як ніколи. Я американець, але всією душею я з Україною”, – говорить GREMO.

GREMO презентує дебютний альбом «American Ukrainian»

У своїй пісні Скрябін розповідає про ті події, що турбували його на той час. Це міграція людей. Проте GREMO вносить у трек певні зміни й звертається до теми Збройних Сил України. Тисячі чоловіків і жінок, а також добровольців із різних країн зараз знаходяться у лавах ЗСУ, боронять нашу землю і наш спокій.

GREMO впевнений, що українська музика – невідокремна частина української душі, вона разом з Україною буде розвиватися та відновлюватися. Українську музику тепер знає весь світ. 

А вже сьогодні музикант презентує цілий альбом “American Ukrainian”.  До якого також увійде однойменна пісня присвячена  перемозі українського народу у війні –  «До перемоги», саме на цю композицію артист зараз готує відеокліп.

“Я вірю, що цей день настане і дуже  швидко. Весь світ чекає Перемоги. На Новий рік буде одне бажання у всіх, щоб всі війни у світі закінчилися, та щоб зло у вигляді путіна зникло з цього світу”, – ділиться думками артист.