Hanna Neplyah підняла тему віри в себе у новій пісні

Hanna Neplyah підняла тему віри в себе у новій пісні

Тема любові до себе з кожним днем набирає обертів у суспільстві та в черговий раз підкреслює свою важливість. Жінки продовжують нагадувати, що вони не є музейним експонатом, бо мають свої власні почуття, думки та принципи. Українська інфлюенсерка та співачка Hanna Neplyah презентує свою нову пісню “Забувай” за допомогою якої транслює власну історію.

“Я думаю багато дівчат проживали токсичні стосунки, від яких варто було б тікати, але не втрачали надію, що все можна змінити. Так було і в мене, тому я хотіла поділитися своєю історією і підкреслити важливі меседжі: любити треба в першу чергу себе, жити для себе, обирати себе і у стосунках теж. Ви не маєте погоджуватись на менше і терпіти негідне ставлення до себе”, – поділилась Hanna Neplyah.

Співачка зазначила, що пісню присвятила своєму колишньому, який будучи завзятим холостяком намагався бути з дівчиною у стосунках та нав’язувати власний стиль життя.

Одночасно з прем’єрою пісні на YouTube каналі виконавиці з’явився відео кліп, режисером якого став Назар Баланов.

“Мені хотілось передати вайб дівчини, яка вже точно не погодиться на токсичні стосунки, адже обирає себе. Цю легкість і свободу, які пронизують її зсередини. Ми знімали кліп два дні по 18 годин, це були доволі складні зйомки, але я впевнена, вони того варті”, – додала виконавиця.