Гурт “Монтеґ” презентував пісню “Будинок на дереві”

«Монтеґ» - сольний проєкт Ігоря Осолодько, музиканта із Донеччини

«Монтеґ» – сольний проєкт Ігоря Осолодько, музиканта із Донеччини.

З 2022 року після довгих пошуків, у гурті грає 4 музиканти, які музично доповнюють проєкт своїми ідеями та рішеннями.

Основні напрями гурту: інді-рок, пост-панк та дрім-поп. Музиканти не цураються експериментів ні з сирим гітарним, ні з більш мрійливим та синтезаторним саундом. Проєкт народжувався, як суміш елементів інді сцени, але метою стоїть створення дуже якісного і стильного українського інді, яке може посперечатися зі своїми західними аналогами.

«Монтеґ» - сольний проєкт Ігоря Осолодько, музиканта із Донеччини

Ідейно Монтеґ розповідає про людські стосунки, і часто, про їх темну сторону, про яку не прийнято говорити у рамках поп пісень. Також декілька наступних релізів буде присвячено більш літературним темам, у буквальному сенсі цього слова. Це і «розстріляне відродження» і спроба написання пісні на слова вже класика сучасної літератури Сергія Жадана.

Назва проєкту відсилає нас до літературного першоджерела – Ґай Монтеґ – ГГ антиутопії Рея Бредбері «451 градус по Фарингейту», що шукає способів порятунку поезії та літератури у більш широкому значенні слова.

«Монтеґ» - сольний проєкт Ігоря Осолодько, музиканта із Донеччини

Нова пісня «Сад» є першою ластівкою із майбутнього альбому, що вийде у 2023 році і буде глибоко особистісним та різнобарвною платівкою у плані звукових рішень.

Гурт продовжить тішити своїх слухачів новими релізами кожного місяця. Тож наступна робота чекає на нас вже у вересні.