Гурт W.Y. (Without You) записали трек на вірші Василя Стуса!

Гурт W.Y. (Without You) записали трек на вірші Василя Стуса!

Гурт W.Y. (Without You) вже давно започаткував традицію випускати пісні та кліпи не просто так, а із певною соціальною метою. Такими були і минулі релізи гурту – «Океан різниць» та «Кольорові сни». Нова пісня «Народженні літати» не стала винятком. Вона написана на слова поета Василя Стуса та присвячена всім хлопцям на передовій, які боронять Україну. Не дивно, що дата її релізу стала теж символічною – 6 січня у День народження Стуса. 

В цей же день вийшов і кліп «Народжені літати», який має на меті соціальну місію. Під час зйомок кліпу молода художниця Діана Молдован намалювала портрет самого «митця слова». Трохи згодом буде можливість для кожного стати меценатом данної картини і допомогти ЗСУ. Кошти, які люди передаватимуть будуть збиратись в рамках єдиного збору, а імена людей вписані на даній картині який буде виставлений на аукціон, а всі зібрані кошти підуть на потреби хлопців із передової. Пізніше, після Перемоги, гурт W.Y. планує передати цей портрет до музею ім.Василя Стуса, який знаходиться в Донецьку. 

Гурт W.Y. (Without You) записали трек на вірші Василя Стуса!

«Ця робота дуже важлива для нас. Ми поєднали декілька видів мистецтва в одному творчому задумі. Ми впевнені, що вона відгукнеться в серці кожного українця і наблизить нас усіх до Перемоги». Василь Стус писав: «Митець потрібен своєму народові та й усьому світові тільки тоді, коли його творчість зливається з криком його нації»», – розповіли учасники гурту W.Y.

Гурт W.Y. (Without You) записали трек на вірші Василя Стуса!

Кліп був відзнятий  у Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської. Вже не вперше режисером став Роман Олійник 

«Основною метою при створенні кліпу було сконцентрувати увагу глядача на емоціях та найголовніше на словах, які проникають прямо в серце. Ми з командою дуже серйозно поставилися до наших цілей і переконані – глядач відчує все, що ми хотіли передати цим відеокліпом», – розказав режисер Роман Олійник.