“Я далеко від вас, але не назавжди!” – пісня, котру київська кримчанка XENNY-A присвятила своїм батькам і бабусі, які знаходяться в Криму

XENNY-A присвятила своїм батькам і бабусі, які знаходяться в Криму

Пісня для всіх розʼєднаних війною родин, які не мають зараз можливості обійняти і почути голоси одне одного не в телефоні. Співачка вірить, що Україна обовʼязково поверне всі свої території і всі родини знов зберуться за вечерею в одній хаті.

14 жовтня 2022 року, в день Захисника України о 12:00 на музичних платформах відбувся реліз нової пісні і кліпу співачки XENNY-A під назвою “Повернусь”

Пісня-подяка ЗСУ, та теплий привіт для всіх, хто далеко від рідних.

“Мені боляче від того, що я не знаю, коли зможу побачити і обійняти найрідніших людей – батьків і бабусю. Мій дім в Криму, і наразі я відрізана від нього кордонами з важкою зброєю. Моя історія не унікальна. Як і тисячі українців, я вдячна ЗСУ за те, що вони з кожним днем наближають перемогу над злом і момент зустрічі розʼєднаних війною родин. Ця пісня для мене – спосіб перетворити відчуття болю на надію і віру в світле майбутнє. Пісня, якою я хочу підтримати всіх, хто зараз далеко від близьких.”

В 2015 році співачка переїхала з Криму до Києва, тому вона вже 7 років знає, як боляче не мати можливості обійняти рідних, коли це так необхідно. 

Ксенія Глебова — авторка пісень та викладач вокалу, родом з Сімферополя. Разом з братом заснувала проект XENNY-A 8-го листопада 2020 року. За цей час було випущено шість пісень та EP “Змінюй життя”, який включає в себе 4 пісні. Артистка відрізняється позитивним світоглядом та активно веде соціальну діяльність. Її пісні грають в ротації на декількох українських радіостанціях та в торговельних мережах по всій Україні.

Пісня “Kosmos” набрала на YouTube 50 000 переглядів, а на SHAZAM пісню “Змінюй життя” шукали 167 разів. Співачка впевнена, що для успішної творчої діяльності потрібно багато працювати та вперто йти вперед. “Роби якісний матеріал і твої однодумці тебе знайдуть!” – каже XENNY-A.

“Я почала писати пісні, коли мене було боляче, для того, щоб витягнути себе з цього стану. З того часу моя творчість зростала і змінювалась і зараз я пишу пісні для того, щоб ділитися зі слухачами своїми ідеями, спостереженнями та почуттями. Ділитись щастям та позитивом та допомогти іншим зрозуміти, що найстрашніше в житті – не бути щасливим та застрягти у сумі ” – говорить Ксенія.