“Я вірю в ЗСУ, і я вірю в Україну”, – MONSTR із гурту PVNCH презентує натхненний сольний трек “ВІРЮ”

“Я вірю в ЗСУ, і я вірю в Україну”, – MONSTR із гурту PVNCH презентує натхненний сольний трек “ВІРЮ”

MONSTR — учасник реп-гурту PVNCH, презентує перший за останні десять років сольний трек. Сингл отримав назву Вірю і присвячений військовим та народу України. 

“Вірю” — це хіп-хоп-молитва, реп-мантра, сповнена надії й різкої зневаги до ворога. “Мої головорізи реально можуть тебе зарізать”, — починає своє одкровення виконавець.

Репер возвеличує українців, які працюють на перемогу, віддає шану захисникам та своєму батьку, які “стійко захищають фронт”. 

Музична композиція “Вірю” заряджає на подальшу боротьбу.

“Я вірю в завтра і в сьогодні, вірю, що в нас стане сил”, — промовляє виконавець до народу України.

MONSTR нагадує про всі випробування, які ми вже пройшли, і що попри усе ми залишаємося вільні, тому, що “воля in my DNA”. 

Сашко MONSTR вже понад десять років в українському репі та добре знається у всіх аспектах жанру. Виконавець вдало інтегрує цей досвід в українське сьогодення. Цінність музики MONSTR у тому, що вона не апелює до американських штампів, а живе в українському часопросторі та вирізняється колоритом. Він сподівається, що меседж цього треку надихне і піднесе тих, хто її почує і спонукатиме українців продовжувати боротьбу за свободу і перемогу.