“Як моя любов” – чуттєва та емоційна пісня від VOLKANOV, що розтопить ваше серце

"Як моя любов" - чуттєва та емоційна пісня від VOLKANOV, що розтопить ваше серце

Співак VOLKANOV представляє свою нову пісню “Як моя любов”, яка зібрала в собі унікальний стиль ретро та шарм українського шансону, з використанням баяну у музиці.

Нова пісня VOLKANOV “Як моя любов” привертає увагу своїм неповторним ретро-стилем та романтичними словами, що залишають незабутні враження.

Пісня “Як моя любов” пропонує слухачам ностальгійну подорож до часів, коли баян був невід’ємною складовою української музики. VOLKANOV додає до ретро-романтики свій унікальний стиль та голос, створюючи цікавий музичний мікс.

Слова “більш таких нема на світі, як моя любов” запам’ятовуються з першого прослуховування, залишаючи почуття тепла та любові.

“Кохання, ось що нас окрилює кожного дня. І навіть в самі тяжкі часи, коли ми за сотні і тисячі кілометрів один від одного воно гріє нашу душу, дає надію і силу боротись. Надихає на нові звершення і рятує від печалі. Я це бачу постійно, сотні відео де двоє людей зустрічаються після розлуки, саме такі зустрічі вплинули на мене і народилась нова пісня”, – ділиться VOLKANOV

“Як моя любов” – це пісня, яка зможе доторкнутися до душі кожного, хто мріє про кохання, пристрасть та романтику. Вона пропонує слухачам згадати про те, що справжні почуття завжди залишаються в нашому серці.