Японсько-українська KAZKA: благодійні виступи, підтримка біженців і дует із суперзіркою

Японсько-українська KAZKA: благодійні виступи, підтримка біженців і дует із суперзіркою

1 липня стартував двотижневий тур гурту KAZKA по Японії. Ця подорож мала насамперед благодійну місію, тож програма включала в себе не лише виступи, а й важливі зустрічі – з українськими біженцями, представниками японського уряду, послом України в Японії, місцевими школярами і студентами. До того ж гурт взяв участь у Симпозіумі з підтримки України в Університеті ООН. 

Під час туру Саша Заріцька та її музиканти залюбки ділилися своєю творчістю, знайомили публіку з українською культурою та, звісно, розповідали про воєнні реалії, акцентуючи на величезному значенні підтримки від японського суспільства, — cловом, стали послами миру від України в Японії. 

Окремим приводом для гордості є спільний виступ KAZKA з японською зіркою Суґізо (SUGIZO) — популярним музикантом і композитором, який, з-поміж іншого, пише саундтреки для топових аніме. Разом вони виконали пісню Only Love, Love & Peace, реліз якої відбудеться в Японії та Україні вже найближчим часом. Цікаво, що колаборацію з KAZKA Суґізо особисто анонсував з величезного білборда в самому серці Токіо — районі Шібуя. 

“Знайомство з Суґізо стало знаковим для нас. Він неймовірно талановита людина, яка щиро підтримує Україну та безмежно вірить у нас. Наш дует — це своєрідна відправна точка для підкорення азійського ринку, тож попереду на вас чекає багато цікавих музичних експериментів. Ми у захваті від того, як японці реагували на нашу музику. Для них це щось абсолютно нове, незвичне”, — коментує фронтвумен KAZKA Саша Заріцька. 

До речі, у KAZKA навіть з’явився офіційний азійський фан-клуб @kazka_asia, що став черговим майданчиком для популяризації української музики.