Яскравий дебют: співачка TERESSA презентувала трек “Раз два три”, написаний авторкою Tik-Tok хіта

Яскравий дебют: співачка TERESSA презентує трек "Раз два три", написаний авторкою Tik-Tok хіта

Молода співачка TERESSA дебютувала з яскравою піснею та кліпом “Раз два три”. Виконавиця, справжнє ім’я якої Тереза Стефанюк, вривається у музичну індустрію з треком, написаним авторкою TikTok-хіта ROMA TUZ. Взимку 2023 року трек “Автомат” авторства та виконання ROMA TUZ потрапив до топу українських музичних трендів YouTube та ТОП-50 українського Shazam. І відтепер її композиції співають колеги, серед яких – TERESSA.

За словами співачки, вона хотіла створити трек, який стане яскравою згадкою про літні канікули для українських підлітків. Всупереч жахливим подіям та новинам, які оточують нас через повномасштабне вторгнення росії, ніхто не забере у них дитинство та юність. Наразі їм доводиться хапатися за кожний яскравий момент життя. І TERESSA сподівається, що трек “Раз два три” стане для її однолітків справжньою віддушиною.

“Кожного з нас пісні супроводжують протягом життя. Вони – супутники усіх наших подій, і гарних, і не дуже. Я особисто знаю, як підлітки обожнюють всесвіт музики. І ми намагалися створити такий трек, який зможе їх трохи відволікти від турбот та поганих думок. Це вайбова пісня, під яку я мрію, щоб мої однолітки запам’ятали з позитивними згадками літо 2023”, – прокоментувала TERESSA.

Літню композицію доповнив і яскравий кліп, над створенням якого працювала велика команда з Івано-Франківська. Щоб підкреслити атмосферність, команда пішла на доволі креативні рішення. До прикладу, для створення зеленої локації в тролейбусі використали майже 50 зелених вазонів та рослин. Своєю чергою, TERESSA не залишилась осторонь створення відеороботи.

“Основні ідеї ми пропрацювали разом з режисером. Ми хотіли зробити яскравими просто буденні речі. Той самий кошик із супермаркету – ми ним користуємося майже щоденно, проте було вирішено додати йому трохи квітучості завдяки ікебані. Так само і тролейбус – ним ми часто їздимо й інколи уявляємо, що ми у салоні одні, а навколо нікого. І можемо робити все, що завгодно”, – поділилась виконавиця. 

Щодо майбутніх релізів, то співачка вже працює над матеріалом, який слухачі почують згодом.