“Їх бісить, коли ми сміємося”: чому Андрій Данилко є ворогом №1 для російських пропагандистів?

"Їх бісить, коли ми сміємося": чому Андрій Данилко є ворогом №1 для російських пропагандистів?

Відповідь артиста на чергові закиди щодо його кепського ментального здоров’я та анонс майбутнього туру містами США та Канади.

“Не пробачимо” – цю недолугу фразу російські пропагандисти транслюють ледь не щодня. “Не пробачають” вони всім українцям, зокрема й артистам. Від початку повномасштабної війни ворожі ЗМІ регулярно пишуть купу фейкових матеріалів, присвячених Андрію Данилку та його психологічному стану, ставлять діагнози за фото та усіляко намагаються його очорнити. Мовляв, він вже геть з’їхав з глузду та більше не здатен працювати.

"Їх бісить, коли ми сміємося": чому Андрій Данилко є ворогом №1 для російських пропагандистів?

Тим часом рядки “Ще не вмерла Україна” із пісні VERKA SERDUCHKA лунають в центрі москви та з автівок пересічних росіян, що, звісно, доводить до сказу тих, хто так довго і планомірно намагався стерти із пам’яті свого “вєлікого” народу образ української зірки.

Андрій Данилко традиційно з гумором ставиться до таких закидів, але хоче розставити всі крапки над “ї” та заспокоїти своїх шанувальників. Дійсно, нещодавно артист мав певні проблеми зі здоров’ям і тимчасово втратив голос. Але наразі він абсолютно здоровий та разом із бендом активно готується до туру містами США та Канади, що стартує 18 квітня. Все йде за планом, а запалу, щоб боротися з російською навалою, в Данилка вистачить ще на сотні турів.

“Не дочекаєтесь! Ще з “Євробачення” я був ворогом №1 для соловйових-скабєєвих-ернстів, а під час війни ще більше. Їх бісить, що ми сміємося, всупереч всьому. А наша ціль – дати людям можливість усміхатися, навіть коли їм болить”, – коментує Андрій Данилко.

Попри спроби ворогів зірвати концерти Андрія Данилка, тур містами США та Канади відбудеться за розкладом: 18.04 – Маямі, 21.04 – Чикаго, 23.04 – Нью-Йорк, 27.04 – Торонто, 29.04 – Сан-Франциско, 30.04 – Лос-Анджелес. 

Америко, зустрічай, а «москаль некрасівий, геть з України!».

Квитки за посиланням