Інді-проєкт «Колір» презентував трек “Приватний лікар”

Інді-проєкт «Колір» презентував трек “Приватний лікар”

Інді-проєкт «Колір» презентував трек “Приватний лікар”

Одеський інді-проєкт «Колір» презентував другу частину зимового релізу. Новою композицією під назвою “Приватний лікар” привертають увагу до проблем із ментальним здоров’ям.

“Депресія — це не про сезонну зміну настрою, песимізм чи бажання усамітнитись. Це психічний розлад, який може призвести до серйозних наслідків. Це хвороба, яка потребує термінового втручання. Знаю, відчула, пережила. Згідно з даними ВООЗ, депресія – найпоширеніший психічний розлад, від якого у світі потерпають майже 300 мільйонів людей. В Україні, на жаль, практика відвідування психотерапевта чи лікування депресії досі вважається абсурдною. Друзі, ми живемо в надзвичайно складний час, якщо ви відчуваєте, що не можете вікувати у своє задоволення, втрачаєте апетит, сон, бажання та не хочете прокидатися вранці – не нехтуйте підтримкою, попіклуйтесь про себе. Ви не самотні. Світло є і воно жевріє в кожному з нас.” – зазначає лідерка гурту Людмила Коллер.

Нагадаємо, в січні “Колір” випустили сингл “Хай буде так” на вірш Сергія Жадана, композиція “Приватний лікар” це логічне завершення однієї пережитої музикантами історії, яку вони втілили у зимових релізах.

Нові треки «Колір» записали з краудфандинговою підтримкою. Понад 45 тисяч гривень було зібрано за два дні від початку оголошення збору коштів, а кампанія завершилась так і не набравши обертів.