ЮЮ презентувала нову пісню, кліп та оголосила свій перший великий сольний концерт у Києві

ЮЮ презентувала нову пісню, кліп та оголосила свій перший великий сольний концерт у Києві

Голубочки” — пісня, якою ЮЮ показує, як можна працювати з фольклором “не шароварно”. Пісня про дорослішання та прощання з дівочістю.

Юля Юріна — співачка, фольклористка та екс-учасниця гурту YUKO. Артистка досліджує українські народні пісні та фольклор все своє життя, та вміє якісно поєднувати сучасне та народне і вчить цьому інших — запустила власний курс з вивчення українського фольклору “Ґвара”. 

Новий сингл “Голубочки” яскраве підтвердження майстерності артистки. 

За основу пісні взята традиційна українська  весільна пісня “Ой куди ж ви голубочки”, пісня про дорослішання, прощання з дівочістю та дівуванням. А електронний саунд від Jandy та поєднання багатоголосся у фольковій манері від ЮЮ розкривають народну пісню у зовсім новому баченні. Трек звучить дуже сучасно та актуально. 

“Зараз настав час дорослішати та відкидати інфантильні мрії. Я, Юля Юріна, багато років присвятила вивченню українського фольклору, намагалась популяризувати його, боролася з психічними розладами та депресією, пробувала себе в різних стилях, дивилась на себе зі сторони. 

Так само, як й мільйони співгромадян відчуваю на собі наслідки війни, яка ще триває та робить навіть самих маленьких дорослими. Народну традиційну пісню “Голубочки” я хотіла переосмислити під іншою призмою. В українській традиції є три стани: народження, весілля, смерть. Кожен раз це перехідний етап, в якому людина перероджується. В нас всіх тепер є стан “Війна” та дорослішання від неї. Тому хочу переосмислити пісню, в якій прощаються з дівуванням та дівочістю в іншому баченні”, – коментує виконавиця.

“В цій пісні та кліпі я транслюю разом з образом мотанки та дитячих іграшок зовсім дорослий та агресивний образ, з традиційними головними уборами від українських майстринь. Я вперше в своїй особистій творчості роблю елементний акцент разом із текстом —  на традиційному вбранні, просуваючи яскравий, сміливий та гучний образ”, – додає артистка.

19 травня в Києві у Малій Опері відбудеться перший Великий сольний концерт співачки та фольклористки Юлі Юріної — “Ґвара”. 

“Ґвара” з Юлею Юріною — подорож у світ українського фольклору та сучасного електронного саунду разом зі співачкою. 

Дослідження глибинного коріння без шароварщини.

Юля Юріна презентує лайв-шоу з новою програмою, де будуть представлені старовинні традиційні українські пісні у поєднанні з електронною музикою. 

Спеціальними запрошеними гостями стануть співачки з фольклорного курсу Юлі Юріної “Ґвара” та різні відомі артисти. 

Квитки за посиланням