Jerry Heil сходила на побачення, що закінчилося сльозами

Сьогодні співачка Jerry Heil презентувала нову пісню та кліп #ПОШТА, присвячені сучасним проблемам закоханих. Хоча вона сама ніколи не була у стосунках, їй вдалося розчулити велику кількість слухачів ще до офіційного релізу треку, самим лише тізером в TikTok. 

Jerry Heil продовжує експерименти з більш ліричною та мелодраматичною попмузикою, які виявляються виключно вдалими. Так, наприклад, зворушлива #Пісня_про_діда — один з ключових треків новорічного EP Jerry «Мандарини і олені» — опинився в топ-20 музичних відео українського YouTube, набравши понад 280 тисяч переглядів. 

Новий сингл співачки #ПОШТА також вийшов разом із кліпом, задля якого Jerry кардинально змінила образ: нафарбована, у «дорослій» вечірній сукні вона грає одну з головних ролей — і ми бачимо драматичні, але надзвичайно життєві кадри з життя молодої пари. Як розповідає артистка, на пісню її надихнула книга психолога Гері Чепмена «5 мов любові». Над треком Jerry Heil працювала разом із саунд-продюсером Іваном Клименко, а lyric-video зняла Олена Данилюк

Наразі Jerry Heil готує новий альбом, що вийде навесні 2022-го року.