Jerry Heil сходила на побачення, що закінчилося сльозами

Jerry Heil сходила на побачення, що закінчилося сльозами

Jerry Heil сходила на побачення, що закінчилося сльозами

Сьогодні співачка Jerry Heil презентувала нову пісню та кліп #ПОШТА, присвячені сучасним проблемам закоханих. Хоча вона сама ніколи не була у стосунках, їй вдалося розчулити велику кількість слухачів ще до офіційного релізу треку, самим лише тізером в TikTok. 

Jerry Heil продовжує експерименти з більш ліричною та мелодраматичною попмузикою, які виявляються виключно вдалими. Так, наприклад, зворушлива #Пісня_про_діда — один з ключових треків новорічного EP Jerry «Мандарини і олені» — опинився в топ-20 музичних відео українського YouTube, набравши понад 280 тисяч переглядів. 

Новий сингл співачки #ПОШТА також вийшов разом із кліпом, задля якого Jerry кардинально змінила образ: нафарбована, у «дорослій» вечірній сукні вона грає одну з головних ролей — і ми бачимо драматичні, але надзвичайно життєві кадри з життя молодої пари. Як розповідає артистка, на пісню її надихнула книга психолога Гері Чепмена «5 мов любові». Над треком Jerry Heil працювала разом із саунд-продюсером Іваном Клименко, а lyric-video зняла Олена Данилюк

Наразі Jerry Heil готує новий альбом, що вийде навесні 2022-го року.