JIVA презентувала відео на пісню “Люта весна”

JIVA презентувала відео на пісню "Люта весна"

28 жовтня відбулася презентація відеокліпу ізраїльської співачки JIVA.

Зйомки відеокліпу відбувалися на початку серпня в місті Ашкелон (Ізраїль) під час ракетного обстрілу з боку сектору Газа. Сама пісня була написана під впливом подій в Україні.

Стан тривожності та пригніченості тримав мене як у кайданах. Я хотіла написати пісню-колискову, яка підтримає кожного волонтера, кожного воїна на фронті, кожну дитину, кожного переселенця, щоб почувши її всім їм ставало трохи легше. Але біль та розпач, що акумулювалися в душі, вирвалися криком. “Люта весна” – це не колискова, а моя особиста психотерапія.

Пісня була записана на студії фіналістки шоу X-factory Israel Анни Тимофій. Також Анна виступила музичним продюсером пісні та написала аранжування до неї.

JIVA презентувала відео на пісню "Люта весна"

Відеокліп зняв та зрежисував Тимур Шнайдер. Пісня JIVA «Люта весна» потрапила більшості плейлистів в Україні і зібрала десятки тисяч прослуховувань у Spotify.

Творчість це інструмент для вираження та проживання почуттів, емоцій та станів душі. Тільки проживаючи свої почуття, ми маємо можливість адаптувати їх у собі і рухатися далі, а не залишати їх вічною травмою душі.

JIVA презентувала відео на пісню "Люта весна"