«КАБАРЕ» від Freedom Jazz: джазетки презентують нове шоу в Caribbean Club

Freedom Jazz girls band презентують нове шоу "КАБАРЕ"

Freedom Jazz girls band презентують нове шоу "КАБАРЕ"

Чарівні джазетки Freedom Jazz girls band повертаються в Caribbean Club Concert Hall з серією вибухових Caribbean Jazz Dinner Show «КАБАРЕ». 21, 28-го жовтня, 4, 11, 18 та 26-го листопада на гостей концерт-холу чекає феєрія режисури, свято музики та грандіозної атмосфери. Придбати квитки на неймовірне дійство можна на сайті.

Freedom Jazz girls band презентують нове шоу "КАБАРЕ"

Caribbean Jazz Dinner Show – улюблений глядачами формат, що поєднує в собі блискуче музичне шоу, затишну атмосферу найстарішого столичного клубу та вишукану кухню. 

Їхні шоу збирають аншлаги, концертні виступи зачаровують та надихають. У цей раз найбільш хвилюючий та артистичний колектив України готує нове музичне шоу «КАБАРЕ», в якому поєднає найкращі номери за всю історію гурту.

Музичне кабаре подарує глядачам свої запальні номери з найулюбленішими авторськими піснями та світовими хітами. Популярні композиції пролунають в оригінальних аранжуваннях у виконанні чарівних Freedom Jazz girls band.

«Джаз-кабаре – це наша невід’ємна частина, наша візитна картка, як і звичка дивувати нашого улюбленого глядача. Тому для наших шанувальників і тих, хто збирається ними стати, ми, як завжди, готуємо сюрпризи. Це і фрагменти з легендарних світових мюзиклів у фірмовій музичній обгортці від Freedom jazz girls band, і мініспектакль, наповнений тонким жіночим гумором, вишуканим звучанням і неповторним шармом, і світові танцювальні хіти, від яких просто неможливо всидіти на місці!» – поділилися Freedom jazz girls band.

Режисер театралізованого дійства: українська режисерка-постановниця та продюсерка – Олена Коляденко.
Медіапартнер – Ретро FM.