KAMALIYA святкує 45: як вітають друзі та що подарував їй чоловік-мільярдер на ювілей 

KAMALIYA святкує 45: як вітають друзі та що подарував їй чоловік-мільярдер на ювілей 

KAMALIYA святкує 45: як вітають друзі та що подарував їй чоловік-мільярдер на ювілей 

18 травня KAMALIYA святкує свій ювілей, сьогодні їй виповнюється 45 років. І саме цей день вона зустрічає не звично, але дуже особливо, в колі найдорожчих людей: коханого чоловіка та дітей.  

Справжні друзі  співачки, незважаючи на відстань та непросту ситуацію в країні, об’єднались та вирішили зробити для неї сюрприз:  відомі артисти, кліпмейкери, продюсери, лікарі і навіть солдати з передової, привітали KAMALIYA з її ювілеєм. Її чоловік Мохаммад Захур, мати Інна Петрівна, доньки Арабелла та Мірабелла, Ольга Сумська,  Наталія Могилевська, Павло Шилько, Олена Вінярська, Павло Зібров, Віктор Павлік та багато інших звернулися у відеопривітанні, де серед побажань символічними стали «45 ювілейних фактів того, за що близькі та друзі кохають KAMALIYA».

«KAMALIYA, ти була і є справжньою українкою, ти завжди на передовій!», – привітав Павло Зібров.

«Ти – моя сама добра та душевна людина, вітаю!», з теплим побажанням прокоментувала Наталія Могилевська. 

«За що я люблю KAMALIYA… Вона уособлює в собі розум, красу та неймовірну силу, яка допомогла їй стати такою потрясаючою жінкою, мамою, улюбленою актрисою та співачкою.», – відмітила Ольга Сумська

«Вітаю, з Днем Народження! KAMALIYA, саме ви допомогли та відновили обладнання реанімаційного відділення кардіохірургічного центру, та врятували більше  трьох з половиною тисяч дитячих життів! Здоров’я вам та вашій родині», – приєднався до привітань головний лікар Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України Андрій Максименко.

До початку війни в Україні, співачка щорічно святкувала День Народження з великим розмахом та гостинно зустрічала гостей на своїх концертах та благодійних заходах. Але сьогодні, в непростий час для нашої країни, KAMALIYA, якій довелося побачити на власні очі та пережити все те зло, яке прийшло на наші землі, вирішила для себе, що традиційне святкування відбудеться разом з великою перемогою України. Зараз співачка офіційно перебуває в Англії з чоловіком та доньками і допомагає багатьом українцям. 

«Подарунком від мого чоловіка на 45-й мій День Народження стало найцінніше –  понад мільйон євро ми витратили на будівництво спеціального житла для біженців із України в Німеччині. Там зможуть розміститися 750 сімей”, – коментує KAMALIYA.

«У мене більш семи тисяч сюрпризів та позитивних причин кохати KAMALIYA. Вона справжня патріотка, яка хоче щоб її країна перемогла цю війну. Вона не перебуває вдома, щодня моя дружина дає концерти в різних країнах, збирає кошти на допомогу ЗСУ, відвідує біженців, відправляє гуманітарну допомогу в Україну.  KAMALIYA могла би насолоджуватися життям та спокійно перебувати в Лондоні,  але вона ніколи не поставить своє задоволення перед своїми обов’язками.»,коментує Мохаммад Захур. 

Співачка поділися, як тільки завершаться її благодійні концерти за кордоном, вона одразу повернеться у рідну домівку. В планах підготовка до великого туру по Україні.