Христина Соловій презентувала другу частину альбому “Rosa Ventorum”

Христина Соловій презентувала другу частину альбому “Rosa Ventorum“.

Назва альбому “Rosa Ventorum” перекладається з латині як “Роза вітрів”. Це символ подорожі та віднайдення загубленого шляху. У графічному зображенні від його центру розходяться промені в чотири сторони світу. Тому альбом виходить окремо в чотирьох EP-частинах, як варіантів шляху. Ідеєю платівки є пошук свого шляху мрії у токсичному світі очікувань.

У нових роботах Христина ділиться переживаннями стосовно дорослішання та втраченого часу на пошуки себе. Адже проживати нудне життя ніким та ніде, тобто життя своїх батьків, – головний страх епохи “навколо тридцятирічних”.

Назва альбому “Rosa Ventorum” перекладається з латині як “Роза вітрів”. Це символ подорожі та віднайдення загубленого шляху. У графічному зображенні від його центру розходяться промені в 4 сторони світу. Тому альбом виходить  окремо в 4 EP-частинах, як варіантів шляху. Ідеєю платівки є пошук свого шляху мрії у токсичному світі очікувань.
Особливої уваги варта обкладинка альбому – це одна із світлин відвертої фотосесії співачки із відомою фотографинею Сонею Плакидюк. Окрім естетики, фотокартка несе в собі важливий меседж: перестати думати про те, що скажуть люди і робити дійсно те, що приносить задоволення. А саме – проживати своє найкраще життя.

У другій частині альбому представлено чотири треки:

1) “Осінь” – ностальгійна історія про завершення стосунків як цілого етапу життєвого циклу;

2) “Дівчинка” – відьмацький рокапопс-автопортрет з висміюванням ілюзій суспільства;

3) “Les Goémons” – “реверанс” французькому шансоньє з українським корінням Сержу Генсбуру;

4) “До краю” – дрім-поп-спів русалки, який освітлює шлях загубленим авантюристам до їхніх мрій.

Осінній, містичний, а головне близький кожному, хто послухає альбом уже на стрімінгових майданчиках. 

Христина Соловій презентувала другу частину альбому Rosa Ventorum