Клопотенку сподобалося: EYRA випустила новий трек “Побачення за донат” задля благодійної цілі

Клопотенку сподобалося: EYRA випустила новий трек “Побачення за донат” задля благодійної цілі

Українська співачка та популярна авторка пісень EYRA презентує нову композицію “Побачення за донат”. Цей трек несе за собою благодійну місію –  закрити великий збір на мавіки 3T i 3PRO під патронатом фонду Алли Мартинюк. 

Наразі саме музичні збори привертають більше уваги українців. EYRA – авторка популярних треків для Анни Трінчер, Злати Огнєвіч та гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”, Олени Тополі та інших. Тому проявити себе вона вирішила саме авторським матеріалом, а не кавер-адаптацією, як це часто роблять. Аранжуванням треку займався Борис Кукоба. 

Аби підсилити увагу до збору, співачка також презентувала кліп. Він естетично підкреслює основний меседж треку. Над екранізацією працював Михайло Хайкін.

“Пісня “На побачення за донат” народилась після чергових зборів на FPV-дрони, де серед усіх інших цікавих лотів я виставила лот “кава або обід зі мною”, на запит одного з підписників. Я подумала, що це цікава ідея  заохотити вільних дівчат у цей складний час ходити на побачення за донати на мавіки, реби, тепловізори, позашляховики. Таким чином вони  не лише допомагатимуть закривати швидше збори, а й матимуть шанс зустріти чоловіка із серйозними намірами, а можливо й своє кохання”, – зазначила виконавиця.

Наразі “Побачення за донат” – перша ластівка великого благодійного проєкту, який стартує вже незабаром разом з фондом Алли Мартинюк. 

У своїх соцмережах співачка детально розповіла про умови, за якими можна “отримати” побачення за донат. Переможців буде декілька. 

EYRA вже отримала перші фідбеки від такої музичної ініціативи. Одну з реакцій надав популярний шеф-кухар Євген Клопотенко. Після прослуханої пісні він зазначив: “Українці та українки неймовірні. Пісня дуже сподобалася. Я вже готовий робити все, що потрібно (донатити – ред). 

Посилання на збір: https://send.monobank.ua/jar/Acb8Dg3y9y

Нагадаємо, раніше ALMAZ випустила свій дебютний трек “Кремінь і вогонь”, створений авторкою EYRA.