Kreese Terna представила трек-пророцтво про розлучення з коханим

Kreese Terna представила трек-пророцтво про розлучення з коханим

Kreese Terna представила трек-пророцтво про розлучення з коханим

Kreese Terna (Катерина Низькопоклонна), яка відома своєю участю у талант-шоу Х-Фактор, представила новий трек “Не тримаю”. Композиція вийшла дуже чуттєвою, оскільки артистка записала її одразу після розставання зі своїм коханим – пара була разом 7 років. Як зізналася виконавиця, трек став пророчим для її особистого життя і передбачив болісне розставання. Текст та музика пісні були написані ще кілька років тому.​

​”Не тримаю” – це пісня, яка прийшла мене попередити про майбутнє, про все те, що мені доведеться пережити. Я сприйняла її появу з недостатньою тривогою та увагою, на жаль, для себе, і на щастя, для слухачів. Якби я тільки чітко зрозуміла про яке болюче розставання вона розказує… — ділиться Катерина та додає, —  Це історія про гірке закінчення стосунків, яке розщеплює тебе і людину поруч. Коли всі карти вже відкриті і ти не в силах більше тримати обличчя перед друзями, коли ридаєш в метро від власної слабкості та безпорадності, коли усвідомлюєш, що всі мости спалено і сірники саме в твоїй кишені. Я вірю в енергію пісень, які пишу. І всі їх сюжети або вже сталися зі мною, або я просто передчуваю їх появу”.

До слова, Катерина Низькопоклонна стала наймолодшою ​​учасницею відбіркового туру шоу Х-Фактор у Донецьку. Дівчина з раннього віку захоплюється французькою музикою. На талант-шоу вона зірвала овації виконавши хіт Едіт Піаф – Padam, Padam. Саме тому трек “Не тримаю” створено на перетині українського та французького підходу до музики із присмаком 90-х.