Kurs Valut – Презентація альбому у клубі Otel’

Kurs Valüt створено Євгеном Гордєєвим на початку 2017 року в дніпровському клубі Module. Згодом до Гордєєва доєднався саундпродюсер Євген Касьян.

Kurs Valüt створено Євгеном Гордєєвим на початку 2017 року в дніпровському клубі Module. Згодом до Гордєєва доєднався саундпродюсер Євген Касьян.

Kurs Valüt створено Євгеном Гордєєвим на початку 2017 року в дніпровському клубі Module. Згодом до Гордєєва доєднався саундпродюсер Євген Касьян. Музика Kurs Valüt є результатом дослідження постіндустріальної ідентичності Сходу України, та переосмислення традиційних різновидів мінімал-вейву. На перетині EBM, сінт-поп, і електро був створений гібридний суб-жанр dnipropop, який згодом ліг в основу концепції однойменного дніпровського лейблу. 

Наразі у доступі для слухачів є лише один альбом, випущений у 2018 році. З часу виходу альбому “Veselo”, Kurs Valut об’їздили з концертами численні міста, відіграли сольні та фестивальні концерти, здійснили кілька турових подорожей Україною, в тому числі із американцями Bark. Тому, реліз їхнього другого повноформатника такий довгоочікуваний для слухачів та шанувальників. 

Другий однойменний альбом Kurs Valüt вийде на німецькому лейблі “No Emb Blanc”, який був заснований в 2009 році як імпринт “Genetic Music”. Випуск альбому — це не єдина ланка співпраці гурту з лейблом. Євген Касьян взаємодіє з “No Emb Blanc” як саунд-інженер, працює над зведенням та мастерингом релізів лейблу. Буде видано 300 копій платівок, певна частина тиражу направлена в Україну для місцевого розповсюдження.

Перший виступ Kurs Valüt із презентацією нового альбому відбудеться в київському клубі Otel’ 3 липня 2021 року. Особливістю концерту буде світлове шоу та стрім дійства на сайт лейблу та youtube-каналу kontrabass promo. Всі відвідувачі події будуть учасниками зйомок знакової події та зможуть після концерту подивитись шоу вдома.Підтримає друзів SHIP HER SON діджей сетом авторської музики. Артист цього року випустив дебютний альбом та вже отримав премію від Jagermeister в номінації YOUNG BLOOD. Цікаво, що премію в цій же номінації цього року взяли також гурт Kurs Valüt.

Слухати: Kurs Valüt — Veselo можна на всіх стрімінгах:

Bandcamp: https://kursvalutofficial.bandcamp.com/