Ловіть порцію dofamin! DOROFEEVA виступить на унікальній сцені на Дніпрі

Ловіть порцію dofamin! DOROFEEVA виступить на унікальній сцені на Дніпрі

Ловіть порцію dofamin! DOROFEEVA виступить на унікальній сцені на Дніпрі

31 липня j 20:00 на BAKKARA RIVER PARTY 2021 відбудеться масштабний сольний концерт неповторної DOROFEEVA в Києві! Шоу пройде в популярному концертно-розважальному комплексі BAKKARA на унікальній сцені, розташованій просто посеред Дніпра.

За дуже короткий час Надя Дорофєєва стала справжньою зіркою і увірвалася в український шоу-бізнес зі своїм сольним проєктом, показавши всім, на що вона здатна. Дебютна композиція співачки gorit вже набрала понад 55 млн переглядів на платформі YouTube і стала вибуховим хітом цього літа. На черзі – гучна презентація нового альбому на інноваційній сцені, яка встановлена ​​просто посеред Дніпра!

Чистий дофамін чекає вас на сольному концерті DOROFEEVA на острові вечірок BAKKARA RIVER PARTY 2021! Видовищне шоу просто неба, неперевершені емоції, енергія, драйв, чуттєвість у кожній ноті… Цей вечір назавжди залишиться у вашій пам’яті!

– Народ 31 липня у мене знову концерт у Києві! – звернулася до шанувальників Надя Дорофєєва. – Але це буде не звичайний концерт, а концерт, який буде відбуватися на пливучий сцені посеред Дніпра. Приходьте! Буде круто!

Концерт DOROFEEVA відбудеться в новому БЕЗПЕЧНОМУ форматі, аналогів якому не існує. Сцена буде розташована на воді – просто посеред Дніпра, а глядацькі місця – на балконах комфортабельних номерів готелю BAKKARA. Уявіть собі: ви з друзями відірветеся на крутому концерті в особистому залі з видом на пейзажі столиці! А для найвідданіших фанатів open-air шоу – до продажу доступні квитки в фан-зону, розташовану на понтоні, просто біля сцени: https://kontramarka.ua/ru/event/dorofeeva-68797-127679.html