Ловіть порцію dofamin! DOROFEEVA виступить на унікальній сцені на Дніпрі

31 липня j 20:00 на BAKKARA RIVER PARTY 2021 відбудеться масштабний сольний концерт неповторної DOROFEEVA в Києві! Шоу пройде в популярному концертно-розважальному комплексі BAKKARA на унікальній сцені, розташованій просто посеред Дніпра.

За дуже короткий час Надя Дорофєєва стала справжньою зіркою і увірвалася в український шоу-бізнес зі своїм сольним проєктом, показавши всім, на що вона здатна. Дебютна композиція співачки gorit вже набрала понад 55 млн переглядів на платформі YouTube і стала вибуховим хітом цього літа. На черзі – гучна презентація нового альбому на інноваційній сцені, яка встановлена ​​просто посеред Дніпра!

Чистий дофамін чекає вас на сольному концерті DOROFEEVA на острові вечірок BAKKARA RIVER PARTY 2021! Видовищне шоу просто неба, неперевершені емоції, енергія, драйв, чуттєвість у кожній ноті… Цей вечір назавжди залишиться у вашій пам’яті!

– Народ 31 липня у мене знову концерт у Києві! – звернулася до шанувальників Надя Дорофєєва. – Але це буде не звичайний концерт, а концерт, який буде відбуватися на пливучий сцені посеред Дніпра. Приходьте! Буде круто!

Концерт DOROFEEVA відбудеться в новому БЕЗПЕЧНОМУ форматі, аналогів якому не існує. Сцена буде розташована на воді – просто посеред Дніпра, а глядацькі місця – на балконах комфортабельних номерів готелю BAKKARA. Уявіть собі: ви з друзями відірветеся на крутому концерті в особистому залі з видом на пейзажі столиці! А для найвідданіших фанатів open-air шоу – до продажу доступні квитки в фан-зону, розташовану на понтоні, просто біля сцени: https://kontramarka.ua/ru/event/dorofeeva-68797-127679.html