LUSHCHINSKA презентує ліричну пісню, яка присвячена Рідній людині

LUSHCHINSKA презентує ліричну пісню, яка присвячена Рідній людині

Сьогодні співачка LUSHCHINSKA презентує нову чуттєву пісню «Рідна людина».

«Найвища нагорода у світі, це мати поруч рідну людину, з якою у тебе особливий зв’язок серцем і душею. Підтримка, розуміння, турбота надають крила та неймовірну силу. Дякуючи Богові, що у такі важкі часи, поряд зі мною мої рідні люди, яким я присвячую цю особливу композицію. Бережіть своїх рідних людей і пам‘ятайте це найбільший скарб у вашому житті», – коментує виконавиця.

LUSHCHINSKA – це вокально-танцювальний проєкт, який поєднує українські та східні мотиви. Від романтичних до запальних синглів та розрахований на широку аудиторію.

LUSHCHINSKA презентує ліричну пісню, яка присвячена Рідній людині

Творчий шлях співачки розпочався з перемоги на ТВ шоу «Караоке на майдані» у липні 2016 року. А вже у жовтні Юлія стала учасницею шоу “Х фактор” – 9 сезону. Того ж року почала розвиватись її акторська кар’єра вона знялася у серіалах на телеканалі Україна, Інтер, НЛО ТВ, Новий Канал. У 2018 – 2019 році Юлія працювала радіоведучою на радіостанції Інформатор ФМ, м. Дніпро.

У вересні 2020 року вийшов її перший альбом «Палаю», який створювався три роки, у якому десять абсолютно різних пісень, як і сама Юлія.

У березні 2021 року на телеканалі СТБ вийшов випуск відомого проєкту “Супер мама” за участю родини співачки, переможцем та “Супер мамою” стала мама співачки Вікторія. У програмі глядачі дізналися багато подробиць особистого життя співачки та родини.

За плечима LUSHCHINSKA багаторічний досвід у шоу-бізнесі. Зараз виконавиця розпочинає новий етап у своїй карʼєрі.