MANIPURA представила новий сингл

MANIPURA представила новий сингл

MANIPURA – псевдонім артистки і композиторки Анастасії Решетньової, родом із Нікополя , Дніпропетровської області. Наважившись на рішучий крок до своєї мрії, на початку війни, дівчина створює свої надихаючі перші сингли в результаті особистих переживань “Бережи Україну” та “Ой, земля…”, які не лишають байдужими слухача.

Щира подача виконавиці та глибокі тексти викликають теплі почуття довіри та спокою:

“Будучи скромною та не впевненою у собі дівчиною, я вирішила взяти доволі нескромний та зобовязуючий псевдонім Manipura, одне із значень якого є саме самоствердження та впевненість у собі, цілеспрямованість. Це те, чому я в житті активно навчаюсь та хочу зробити ці якості своїми сильними сторонами. І музика мені в цьому допомагає”.

“Я вважаю, що кожна людина на цій планеті має шанс бути щасливою та прислухатись до свого серця. Шлях до мого серця  – це музика, у якій я знайшла своє покликання, та за допомогою якої можу говорити від душі. Я щаслива, коли мене розуміють та відчувають про що моя музика. Я щаслива, що можу достучатись до сердець. Я щаслива бути на своєму місці і ділюсь цим щастям з вами”, – говорить MANIPURA. 

Пісня “Ой, земля…” народилася ніби сама собою. Одного вечора співачка згадувала свого близького друга Дмитра, який віддав своє життя на війні. У той момент вона подумала про його дружину, про дівчат і дітей, про нашу багатостраждальну землю і її пробрало, ніби на мить вона відчула відголоски того великого болю і … почала співати. 

“Це плач душі, що вивільняє біль. Це сьози землі, яка стійко продовжує триматись і тримає всіх нас. Слова пісні ніби заклик до людей – “Досить ворожнечі!”, ми хочемо просто жити. Адже війна людей нарікла на біду усе живе. І стає риторичне питання “А скільки ще?..”, – коментує співачка.