MARKIV презентувала відеороботу на нову композицію “Рідні”, яка скоро стане саундтреком до серіалу

MARKIV презентувала відеороботу на нову композицію “Рідні”, яка скоро стане саундтреком до серіалу

Голос жіночої душі MARKIV презентує відеороботу на нову композицію “Рідні”. Пісня, яка спочатку відправляє у сповнене радості дитинство, але згодом приходить усвідомленням дорослішання. Бабуся — символ мудрості, неймовірної схожості та близькості зі співачкою. Вона завжди є яскравим маяком, який супроводжує в найдовші дороги життя. Час йде, наздоганяє страх повернутися в дім, де тебе вже не чекають або ж вже немає всіх присутніх за сімейним столом. 

MARKIV постійно підіймає тему сім’ї та її важливості у своєму блозі, а також зазначає, що найближчим часом на прихильників чекає вихід власного серіалу співачки, де нова пісня “Рідні” стане саундтреком.

“Десь восени цього року я сиділа у батьків на подвір’ї, взяла гітару, почала щось награвати, та мені якось тепло стало на душі, що я маю куди приїхати, можу бачити своїх батьків, бабусю, дідуся, коли захочу, і це так цінно. Я дуже щаслива через це насправді. Я не хотіла би, щоб це якось змінювалося. Відчуття, коли біля тебе батьки, рідне подвір’я, мама пюрешку готує, і ти розумієш, що все буде супер, ніби ти пливеш за течією, яка ніколи не приведе до дорослого життя, яке різко прийшло до кожного, навіть, маленького українця додому”, – коментує співачка. 

Нагадаємо, що попередня робота MARKIV “Справжні жінки”, презентована у червні, отримала неабиякий позитивний відгук від аудиторії, а також залучила до творчості співачки нових слухачів.