«Мені здається, що це буде інша Надя»: Jerry Heil розповіла, як писала нові пісні для DOROFEEVA та про спільний альбом з alyona alyona та європейськими артистами

Саундтрек до Дня Держановості: Jerry Heil випустила пісню “Благословенна Земля”

Журналіст порталу «МУЗВАР» Юліан Новак поспілкувався з українською співачкою Jerry Heil та дізнався про творчі плани зі створення міжнародних колаборацій на підтримку української культури та написання пісень для інших артистів. 

Спільна робота Jerry Heil та alyona alyona налічує  вже 4 спільні роботи. Jerry Heil зазначила, що на цьому співачки не будуть зупинятись. Акцентує, що не рахує пісні, адже пишуться вони не за контент-планом, а від душі. Наразі дівчата націлені активно просувати українську культуру в Європі. «Першою ластівкою» у цьому напрямку стала спільна пісня «Купала» дівчат з німецькою співачкою ELA.

«У нас попереду цілий альбом, в якому ми будемо об’єднуватись з європейськими артистами. Не тільки з Елою з Німеччини, ми будемо колаборуватись з Латвією, Польщею. І це тільки початок, те, що ми встигли вже», – поділилась співачка.

А вчора ввечері alyona alyona та Jerry Heil анонсували створення нового хіта разом з  польським прогресивним артистом Trill Pem.

У інтерв’ю «МУЗВАР» співачка розповіла, що долучилась до створення нового україномовного альбому Наді Дорофєєвої. Вона разом з alyona alyona та саундпродюсером Ванею Клименком написала три пісні, які увійдуть до нового альбому ексучасниці гурту «Время и Стекло»

«Для мене була честь написати пісню для Наді. І ми написали декілька, я робила це не сама, Надя звернулась до саунд-продюсера alyona alyona Вані Клименка, ми працювали разом у цей час. Ми зробили для Наді три пісні: одну написали втрьох – Ваня, я та Альона, другу – я та Ваня і третю він зробив сам. Це круто, бо нам вдалось повпливати на зміну музичного вектора в творчості людини, яка робила російськомовну музику… Ми змогли написати пісні, у яких відчувається глибина. Мені здається, що це буде інша Надя. Це буде дуже осмислена, глибока, при цьому дуже своя Надя Дорофєєва», – розповіла авторка та виконавиця.

За словами Jerry Heil, командою було написано 2 ліричні пісні та одна грайлива. Та додає: «І що цікаво, прикольну пісню написала не я».

До повномасштабного вторгнення Jerry Heil активно писала пісні для інших виконавців. Серед них були Вова Дантес, Злата Огнєвіч та інші. Зараз Джері має набагато менше замовлень. Говорить, що, ймовірніше за все, це пов’язано з відсутністю фінансів.

«Артисти менше почали звертатись щодо написання пісень, можливо, ще і з браку грошей, я це розумію зараз. Поки що пишу тільки для себе та от для Наді писала», – поділилась співачка.  

Наразі співачка має багато благодійних виступів у Європі на підтримку України. Через постійну напругу та втому це дається взнаки і впливає на стан здоров’я. Співачка поділилась, що на одному з концертів перед самим виступом у неї пропав голос. Вона думала, що вже не вийде на сцену. Проте говорить, що її «зцілив» виступ гурту Go_A, які співали перед нею.

«Я стояла під сценою, плакала і розуміла, що я не зможу заспівати. І в певний момент я дивлюсь, як виступає гурт Go_A. Поки вони співають у людей якась  неосмислена, древня програма спрацьовує і, без жодного заклику зі сцени, люди починають братися за руки та вести хоровод. Просто на вулиці Брюсселю, величезна кількість українців. І мене розриває просто, я стою ридаю і у мене з’являється голос, уявляєте? І як каже: «я іду на сцену». Катя сходить зі сцени, я підходжу до неї з неймовірною вдячністю, що це все дійство мене зцілило. Для мене цей виступ дійсно став особливим», – розповіла Jerry Heil.

Про заплановане навчання в США, дует з мамою та власну пересувну студію – дивіться в новому інтерв’ю на YouTube-каналі порталу «МУЗВАР».