Michelle Andrade випустила міні-альбом ÉCHALE

Michelle Andrade - Échale

Michelle Andrade - Échale

Красуня та солодкоголоса Michelle Andrade після участі у тревел-шоу “Орел та Решка” та поїздки до рідної Болівії вийшла до українського народу з міні-альбомом ÉCHALE. Головною піснею альбому стала танцювалочка написана Мішелькою разом з Потапом. Назва композиції, що й надала ім’я альбому, перекладається як “Нужбо! Покажи їм!”

«Перебувати за тисячі кілометрів від своїх близьких і рідних, від своєї батьківщини і природи – нелегко. Коли ми писали EP, мені захотілося створити пісню, яка поверне мене туди, в ці рідні відчуття, нехай всього на кілька хвилин! » – поділилася в своєму пості історією створення лід-синглу ÉCHALE

Також до EP увійшли треки Mirror, Tonight rmx та Onda

Якщо дивитись на альбом як такий – це хороша та якісна міні-робота, але чи є у альбому шанси на велику любов аудиторії (реальної, а не через оплату реклами та спамингу) ??‍♂️. Ми від себе радимо вам звернути увагу на музичні іспано-англомовні треки з альбому Michelle Andrade та підтримати лайками/коментарями артистку, що дає хоч мінімальний промінь надії на сексуальну-цнотливість у популярному сегменті шоубізу України.